altayçeşme tesisatçı

Altayçeşme tesisatçı servisi olarak kombi petek temizleme, kırmadan su arıza tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Fazla gelen doğal gaz faturasını azaltmak için petek temizliği işlemini iki senede bir defa almanızı önermekteyiz. Merkezi ısıtmalı evde olsanız bile kirlenmiş kaloriferler varsa sıcak su akışı azalacaktır. Ne kadar temiz ise oda sıcaklığı o derece artar. Yalnızca petek suyunun siyah olması değil tüm içindeki kireçli, paslı, çamurlu maddeleri de yoğun kimyasal eklemeleri ile çözünecek duruma getiriyoruz. Yani peteğin üst kısmı hep soğuk kalıyorsa oradaki maddeleri yumuşatır ve dip kısımlara çökmesini sağlarız. Yoğun şekilde peteklerdeki suyun alınması, cihazımızdaki bu maddeleri eleyecek kısımdan geçirilmesi ve tekrar peteklere gönderilmesi şeklinde hızlıca devir daim yaptırabiliriz.

Altayçeşme Makineli Tesisatçı

Maltepe Altayçeşme tesisatçı alaturka tuvalet ve klozetlerde taşma sorunu için tıkanıklık açma işlemi yapabilecek cihaz kullanırız. Elektronik devrelere sahip bir kabloyu kanal içine göndeririz. İlk başta kamera takılmasını sağlar ve görüntüleri alırız. Bazen kumaş parçaları gibi nesneler olabilir ve geri çıkartmak için otuz farklı başlıktan yakalama işlevi görebilecek olanını kullanırız. Karşımızda yalnızca atıklar varsa onları delmek için kıvrımlı çelik yay ile kullanıp yavaş bir hızda ilerlemesini sağlarız. İleriye doğru sıkışır ve içteki yoğun suların da basınç etkisi ile gitmesini sağlarız.

Altayçeşme tesisatçı fayans altında döşenen su borularında su kaçağı tespiti hizmeti ile kırmadan kaçak araması yapmaktayız. Uzun süredir gerek basınç testli araştırma ve kullanılacak ilaç ile içten başlatılacak onarımlar gerekse su sesi çıkartan ve devamlı akıtan su borularını bulmak için ses detektörü gibi ik22i mükemmel cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA