fatih akşemsettin tesisatçı

Fatih Akşemsettin tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Kaloriferin tam performans odaları ısıtmasını sağlamak için petek temizliği bakımını gün içinde yapmaktayız. Makine kullanımı ve kimyasal ile petekleri içten yıkayarak yoğun basınçlı sularla cihazımızın su tankı kımında devir daim yaptırıyoruz. Bu esnada petek suyu kirliliğin bir süre sonra giderek azaldığı ve şeffaf kıvama geldiğini görebiliriz. Soğuk havalarda peteklerin ısıtma ve sıcak hava verme kalitesini arttırmak için bu teknik iki sene kadar verim sağlamaktadır. Özellikle peteklerin içinde kullanılacak kimyasallar ile yapışmış ve yerinden çıkmayan nesneleri, kireçleri de alabilir, yakıt tasarrufunun fazla aralıklara çelikmesini sağlayabiliriz.

Fatih Akşemsettin Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Akşemsettin tesisatçı su borusundan az su gelmesi için tıkanıklık açma servisi ile aynı gün içerisinde çözüm sunabiliriz. Su borularının tıkanmasına neden olan kireç ve korozyon gibi sebepler olabilir. Bataryadan suyun incce akması bazı belirtiler arasındadır. Su boruları içinde özel kimyasallar ile yıkama yaparak tıkalı su borularının garantili açılmasını sunmaktayız. Servis elemanlarımız ile iletişime geçip bu türde hizmetleri de alabilirsiniz.

Fatih Akşemsettin tesisatçı sifonda su kalmaması ve sifon da çatlak olması gibi problmlerde su kaçağı tespiti servisimiz ile onarımlar için bizleri arayınız. Akan sifon hortumunun yenisi ile birebir değişimi önemlidir. Duvar içinde gömülü sifon hortumlarında doğru nokta ile başlamak lazım. Bahsedeceğimiz ses dedektörü metal ve alakalı su tesisat borusundaki sızma yerlerini dıştan dinleme yaparak bulunmasına elverişli sistemdir. Beton yüzeyleri aşınmaz ve kırılmayacağı gibi kısıtlı işaretlenen kalem ile kırılan kısımda suyun akmakta olduğunu görebilecek kadar ileri düzey sistemlerdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA