bağcılar kazım karabekir tesisatçı

Bağcılar Kazım Karabekir tesisatçı firmamız kombi petek bakımı, tıkalı gider açma ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti veren servisiz. Su kaçakları sizlerin ve biz tesisatçıların da gözle göremeyeceği yerlerde meydana gelir. Bu kaçaklar hem ev sahibini hem de komşu daireleri rahatsız edebilir. Çünkü kaçağın sizin dairede çıkma olasılığı olduğu kadar sizin evinizdeki kaçağın da alt daireden çıkma olasılığı çok yüksektir. Bunu anlamanın yolu ise kullandığımız makinelerde geçmektedir. Bu makineleri şüphelendiğimiz daireye kurarak kaçağın hangi daireden geldiğini sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz. Görüntüleme cihazlarımız ve diğer cihazlarımız sayesinde kaçağı kırmadan bulur ve onarımına sizlerin onayı ile direkt geçeriz.

Kazım Karabekir Makineli Tesisatçı

Kazım Karabekir tesisatçı firmamız tıkanıklık bulunan dairelerde ve iş yerlerinde tıkanıklığı açmak için profesyonel tıkanıklık açma cihazları kullanmaktayız. Giderde tıkanıklık olursa tıkanma olan yerde kötü kokular ve taşmalar meydana gelecektir. Tıkanıklık olan yerde bunların olması çok normaldir. Bu tür belirtiler ile karşılaştığınız zaman bir tıkanma açma firmasını aramanızı önermekteyiz. Ama aradığınız tesisatçılar normal sıradan olmamalıdır. Bu tesisatçıların görüntüleme cihazları olması gerekmektedir. Bu cihazlar tıkanıklığın açıldığı zaman kırma dökme işlemi olmaması demektir. Kim evinde tadilat yaşansın ister? Tahminimizce kimse istemez. Bu yüzden çağırdığınız firmanın ekipmanlı olduğuna özen gösterin.

Bağcılar Kazım Karabekir tesisatçı peteklerin sıcaklıklarını ayarlayan servisiz. Soğuk olan petekler kış günlerinde sizi hüsrana uğratır. Petekleriniz eski ısısına ulaşmasını ister misiniz? Kaloriferden beklenilen verimi almak istiyorsanız petek temizliği hizmeti almanız gerekmektedir. Bu hizmet firmamız tarafından makineli ve sökmeden yapılmaktadır. Tek bir yerden yapılan bu temizlikte evinizde hiçbir yer kirlenmez. Temizlik banyodan yapılır ve atık sular tuvalet giderine boşaltılır. Petek temizleme sonrasında kombinizi ilk çalıştırdığınızda aradaki farkı zaten göreceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA