esenler kemer mahallesi tesisatçı

Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı firmamız cihazla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kameralı su kaçağı bulma işlemleri yapmaktadır. Cihazla tıkalı tuvalet temizliği yapan servisiz. Tuvalet açma servisi veren tıkanıklık açma ekibi olarak giderdeki sayısız maddeleri kamerayla içteki atık borularından bulduğumuzu ve özenli olarak o hatlara en mantıklı ve işe yarar durumdaki açıcı yayları takmaktayız. Tıkanıklığı gideremeyen hatta boru da tahribe yol açan ucuz telleri ve insan gücünü unutun. Tesisat ustalarımızın yönlendirmesinde otuz metre ve daha uzak pimaş içlerine ulaşabilecek kıvrımlı açıcı yay sistemimiz bulunmaktadır. Tuvalet borusunu kırmadan temizleme işlemlerinde çıkartılacak yabancı maddeler bazı ekipmanlar ile alınabilirken, atıkları boru içerisinden parçalama gibi çalışmalarda özel küçük yaylara takarak sistemdeki problemleri sorunsuz aşmaya çalışmaktayız.

Kemer Mahallesi Makineli Tesisatçı

Kemer Mahallesi tesisatçı kaloriferin üstü ve altı soğuk problemlerini peteği sökmeden çözüme ulaştıran petek temizliği servisiyiz. Petek sıcaklık ve sızdırmazlık kontrolleri birkaç makine ile yapılırken kirlenme durumlarına da bakılır. Evde ısınmayan kaloriferler bulunur. Kaloriferin alt tarafı neden soğuk sorusu için o alanı dolduran çeşitli kireç, tortu ve çamur gibi nesneler sıkışmış olabilir. Kaloriferin kenarından ya da havlupandan direkt makinemizi bağlayarak kaloriferi temizleyebileceğimizi söyleyebiliriz. Özel petek temizleyici kimyasal ilaçlar ile tüm tüm nesneleri çok ufak şeylere dönüştürürüz ve ardından cihazımızla onları bulundukları yerden çekeriz. Kaloriferin verimli ısınması için iki senede bir bu işlemi almanızı önermekteyiz.

Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı binada ıslaklık, kabarma ve rutubet gibi nedenlerin artışını araştıran su kaçağı tespiti ekibiyiz. Duvardaki ıslaklık geçmiyorsa onun iç tarafında bulunan tesisat sistemleri sürekli su kaçırıyor demektir. Petek su sızıntıları şebeke hatları gibi kokusuz olmaz. Biraz belirgin bir kokusu vardır. Sizin veya komşunun evinde petek sızıntılarını o tesisat için yapılacak basınç testi ile sağlamlığını görürüz. Kapatıcı onarım ilaçlarımız da mevcuttur. Bu sadece bir örnektir. Farklı borular için hasarsız bulma makineleri ve onarım ekipmanları ile göreve her zaman hazırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA