üsküdar yavuztürk tesisatçı

Üsküdar Yavuztürk tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servisleri vermekteyiz. İki senede bir petek temizliği servisini robot cihaz ile yapmayı önermekteyiz. Isınmayan peteklerin içini yıkayarak ısıtmak mümkündür. Kalorifer tesisatındaki atıkları makine ile alabiliriz. Merkezi ısıtmalı evlerde, zeminden ısıtmalı yerlerde kaloriferler devamlı soğuk gibi bir durum söz konusuysa kimyasal ilaç eklenerek devir daim yapılması sonucunda petekteki sayısız maddeleri çeker ve kanalizasyona göndeririz.

Yavuztürk Makineli Tesisatçı

Yavuztürk tesisatçı su tesisat arızasını gideren su kaçağı tespiti firmasıyız. Su tesisat sızıntılarını görebilecek birçok makinemiz bulunmaktadır. Lavabo, banyo, duşakabin su sızdırıyor ise kameralar ile yerlerini saptayabiliriz. Onarılacak olan boruya da o an karar veririz. Su tesisatında kırmadan su sızıntı arama cihazı olan test pompası ile sızıntı bulunan yerdeki sistemdeki basınç değerini ölçerek karar veririz. Basınç değeri eğer düşüyorsa kaçak var anlamına gelmektedir. Bazı kapatıcı ilaçlar onarım da yapmaktayız. Devamlı ses çıkartan su damlamasının yerini tespit etmek için duvarı ve fayansı kırmadan ses dedektörleri ile dinleyerek o bölgelerde onarım başlatırız.

Üsküdar Yavuztürk tesisatçı kırmadan makine ile boru açan tıkanıklık açma ekipleri ile servis sunmaktayız. Robot makineler tıkalı giderleri temizleyebilir. Bunu da makinemizin güç verdiği açıcı yaylar ile yaparız. Kimyasal ilaçlar veya pompa ile kıyaslanmayacak kadar zararsızdır. Tıkanan pimaşı açmak için gider içine gönderilen tel ile madde parçalanması yapıp ilerletip kanalizasyona gitmesini sağlarız. Kameralar ile de sonrasında teyit ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA