bağcılar evren mahallesi tesisatçı

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, makineli su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunuyoruz. Kombi petek temizleme firmasıyız. Her türlü petek temizliği analizi ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Peteklerin içinde zaman içerisinde oluşan kireç ve tortu petekleri belli bir süre sonra ısıtmamaya başlar. Bu oluşumlar peteğin altında çökerek tesisatta sıcak suyun ve havanın geçmesini engeller. Petek temizleme işlemleri en az iki yılda bir yapılmalıdır. Bu işlemlerin geciktirilmemesi gerekmektedir. Çünkü içerisindeki ve peteğin dışındaki toz havayla karışarak nefes almanızı bile zorlaştırabilir.

Evren Mahallesi Makineli Tesisatçı

Evren Mahallesi tesisatçı hangi kattan olursanız olun işimizi yapmamız engel değildir. Gider içerisinde atıklar geri basma yapmasını sağlar ve evinizde örneğin tuvalet taşmaya başlayabilir. Tuvaletin taşmasına kesin çözüm için tıkanıklık açma robotu ile gider kontrol edilerek atığı parçalayarak ufalaması ile hareketini sağlayacak açıcı cihazın kullanılması gerekir. Giderin çapı ve ne olduğuna bağlı olarak banyo gideri dahil pek çok atık kanalı içerisinde bu işlem uygulanabilir ve olası bir su sızıntısı sorunu da kamera ile kontrol edilebilir.

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçı cihazla yapılan su kaçağı tespiti servisiyiz. Su kaçakları kırma yapılmadan nokta görülebilir. Örneğin duvarda hiçbir ıslak alan göremiyor olabilirsiniz. Fakat elinizle dokunduğunuzda hafif nemli olduğunu fark ediyorsunuz. O alana termal kamerayı tutar ve duvardaki nemlenme, ıslanma bölgesini araştırarak, oradan tesisata geçiyor mu, geçmiyorsa suyun ıslaklığını cihazla takip etme, yan veya üst kata ilişkin sızıntı noktasını tam olarak bulma gibi işlemleri uygulayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA