Pazariçi Su Tesisatçısı

Pazariçi su tesisatçısı firmamız orta kısımları ve üst kısımları ısınmayan peteklerin içindeki yabancı cisimleri kimyasal ilaçlarla ve makineli cihazlarla petek temizleme hizmeti veren, giderlere kaçan yabancı cisimler ve yemek artıkları tarafından tıkanan boruları açan robotla tıkanıklık açma ve banyo , banyo küveti ve fayansları kırmadan dökmeden boruların kaçağını su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Gop Pazariçi su tesisatçısı tıkalı tuvalet , logar açıcı servistir. Evlerin içerisinden gelen pis kokular sizden değil bazen logar taşmasından dolayı kaynaklanıyor olabilir. Bina içi ve logar kapağını kırmadan açabilecek robot cihazlar ile giderdeki tüm pisliklerin temizliğinin yapılması ve şehir hatlarına ulaştırılması sağlanabilir.

Pazariçin Su Tesisatı Yapan Firmalar

Gaziosmanpaşa Pazariçi su tesisatçısı doğal gaz petek temizliği servisidir. Çamur , kireç artışı ile devir daim yapımının yavaşlaması ve sıcaklığının azalması normaldir. Temizlenme zamanının ertelenmesi bu tip etkileri her zaman oluşturur. Doğal gazlı evde petek temizleme işleminde peteğin sökülmesine gerek kalmaksızın özel filtreye sahip cihazımızın suyun toplanması ve içindeki maddeleri alarak peteklere geri gönderilmesini yaparken , ilaçla yıkamayı da bir arada yapıyoruz. Yeni nesil cihazlarımız ile bir iki saat içerisinde kireçli , çamur petek , kalorifer içini temizleyerek , temiz su ve koruma sıvısı da ilave edilerek tesisatın kaliteli ve tasarruflu ısınması için önlemler alıyoruz.

Pazariçi su tesisatçısı demir su borusu olan evde , iş yerinde su kaçağı tespiti için tesisatın basıncına bakıp su sızıntısı var mı yok mu onu kontrol ederiz. Kontrolünü yaptığımız yerlerde eğer kaçak varsa verilen basınçtan zaten anlaşılır ve bu sonuca göre kimyasal ilaç kapatıcısı ekleyerek sızıntıyı durdurma veya tesisatın yerine ses dedektörü ile zemini , duvarı tarayarak dışarıdan zararsız bir şekilde bulunması ve sonrasında onarım gibi akılcı yöntemlerimiz bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA