esenyurt yunus emre tesisatçı

Esenyurt Yunus Emre tesisatçı firması olarak cihazla tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve robotla su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Tuvalet ve lavabo giderlerinde garantili tıkanıklık açma işlemleri için hazır durumdayız. Evdeki tuvaletin sıklıkla tıkanması sorunun da lağım hattına yönelik kıvrımlı yay ile adım adım sarkıtılarak gidere geçebilecek bu ekipman ile sular ile birlikte en ileri uça da dahil titreşim dalgalarının cihaz ile verilerek temizlenmesini sağlıyoruz. 1-2 metre için gider kanalında temizlikten bahsetmiyoruz, tam otuz metre gider içinden uygulamalı çalışmaları da kameralı destek ile sunmaktayız.

Esenyurt Yunus Emre Tesisatçı Ustası

Esenyurt Yunus Emre Mahallesi tesisatçı yüksek verimli kaloriferdeki suyu ısıtmak ve doğal gaz tüketimi açısından fatura düşürücü önlemler için petek temizliği işlemlerini önermekteyiz. Özel kimyasallar ile sayısız kirli oluşumlar hızlıca peteklerden çekilebilir. Geniş iç hacmi sayesinde petekteki suları çekeriz ve peteğin her bölgesine petekteki pası sökücü, kimyasalları da aktarabiliriz. Kaloriferin yüzeyi neden sıcak değil sorusu için petekteki su geçiş yollarının kapalı olması ve bunun nedeninin kireç, pas, tortu gibi maddelerden geçtiğini söyleyebiliriz. Tüm bu oluşumları almamız ile kesinlikle ısı düşüşü, soğuma olan kaloriferli evlerde daha yoğun sıcaklıklar ile karşılaşacaksınız.

Esenyurt Yunus Emre tesisatçı su sızıntılarını makine ile bulma işleminde su kaçağı tespiti ekibimiz ile baştan sona araştırma yapmaktayız. Banyo zemininden su gelmesi, kaçak ve sızıntı yapma ihtimalini ortaya çıkarır ve o alana termal kamera görüntüsü ile baktığımız da varlığını görürüz. Her zaman doğru nokta ile başlayarak hasar almış sıcak su borusunu makine ile bularak onarımlara başlıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA