esenyurt esenkent tesisatçı

Esenyurt Esenkent tesisatçı firmamız makineli petek temizleme, kırmadan tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Tuvalet tıkanmasını önleyen robot cihaz ile tıkanıklık açma işlemini kırmadan yapmaktayız. Bazı ucuz tel, kimyasal ve yaylar gider borularındaki contaların erimesine neden olabilir. Tesisatın komple değiştirilmesi sonucu bile çıkabilir. Küçük bir kamera tuvaletin içinden atıkları görmemizi sağlar. Tuvaleti gider içinden açmak için kanala tel yerleştiririz. Ucuz bir tel değil robot cihazın atık türüne göre seçtiğimiz aparattır. Tele titreşim ve ilerletici darbe yapılır. Tuvaletteki atıkları kanalizasyona kırmadan göndermek için zararsız ve tadilatsız çözümdür.

Esenyurt Esenkent Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Esenkent Mahallesi tesisatçı petek temiz olsa bile kombi arızasından dolayı petek ısınmıyor ve soğuk kalıyorsa sizleri uyarmak istiyoruz. Kombideki filtre kısmı dolu olabilir veya farklı bir arızası vardır. Kombi sağlam ama petek ısınmıyor ise petek temizliği için gerekli olup olmadığı hemen araştırılır. Peteğin kenarından veya havlupan kısımlarından cihazımızdaki kimyasal gönderilir. Güçlü bir şekilde basınçlı suyun etkisi ile kanaldaki tüm kirlenmeler çekilir, peteklerde bırakılmaz. Doğal gaz faturası fazla geliyorsa fayda görebileceğiniz bu işlemi sizlere önermekteyiz.

Esenyurt Esenkent tesisatçı görüntü destekli robot cihaz ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Tesisattaki çatlayan, çürüyen su boruları gider kanalının atık su sızdırdığı yeri bulmak, kombinin neresinden su kaçıyor gibi konular dahil hepsinde yardımcı olmaktayız. Duvardan geçen kombi su borusunda kaçak varsa termal kamera oradaki ısı analizleri ile sızan kısmı bulabiliriz. Kamera sistemleri ile otuz metre tuvalet, lavabo giderinde su kaçıran gideri bulma işlemlerini hasarsız olarak yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA