kartal hürriyet mahallesi tesisatçı

Kartal Hürriyet Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, ilaçlı petek temizliği ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Kaloriferdeki pis suyu boşaltan ve kalorifer iç kısımlarını peteği sökmeden temizleyen petek temizliği firmasıyız. Kaloriferde birikmiş tüm pis suları cihazımızla çeker ve içerisine kimyasal ilaç eklemesi yaparız. Bunları temiz sular ile karıştırarak gider borularına göndeririz. Kalorifer sayısına göre ekibimiz bu kimyasalı ekleyerek temizleme yapacaktır. Maddelerin tümünün alındığından emin olmak için detaylı işlemler yapmaktayız. Kalorifere şebeke suyu ekleyerek daha iyi sıcaklık vermesini sağlarız. Kaloriferde olabilen yanlış bağlantı problemleri ve kombi filtre temizliği gibi işlemler için de bizlerden servis alabilirsiniz.

Kartal Hürriyet Mahallesi Makineli Tesisatçı

Kartal Hürriyet Mahallesi tesisatçı gider borusu tıkanmalarını tazyikli sular ile yıkama yaparak açan servisiz. Saç, sakal, sabun ve peçete gibi maddeler gidere tıkanıklığa sebep olabilir. Bu boruları en iyi açma yöntemi giderin yıkanması ve maddelerin parçalara ayrılmasıdır. Her iki madde içinde ayrı ayrı zararsız sonuç üreten cihazlı tıkanıklık açma işlemlerimiz bulunmaktadır. Giderdeki ilk teması kameralı cihazlar ile sağlarız. Basınçlı sular ile veya robot makinemizdeki atık parçalama teli kullanarak betona ve borulara zarar vermeden en iyi sonuçları almaktayız.

Kartal Hürriyet Mahallesi tesisatçı tesisatlar da su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Tesisat sızıntı problemlerinde alt kat komşunuzun tavanına direkt olarak su damlaması yaşanabilir. Komşularınızla bu problemi devam ettirmenin anlamı yoktur. Bizimle iletişime geçin ve tesisatlar da sızıntı yerlerini gösteren termal kameralı araştırma ve basınç testleri yapalım. Direkt olarak kaçak yerlerini görebiliriz. İlaçlar onarım gibi kırma olmayan çözümlerimi de mevcuttur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA