güven mahallesi tesisatçı

Güven Mahallesi tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, makineli tıkanıklık açma ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Alt kat komşunuza akan suları makine ile bularak tamiratını gerçekleştiren su kaçağı tespiti firması olup, hasar tespiti de yapmaktayız. Tesisat borusu sızıntısı bulan kameralı tesisat cihazlarıdır. Boru içlerinden gözlenir ve yerleri bulunur. Özel kıvrımlı kabloları ile her gider için ittirildiğinde, boru nereye ulaşıyorsa o bölgeye geçer. Otuz metre uzunluğa kadar erişebilir ve tek tek tüm bölgelerine bakılır. Bu araştırmamızdan sonra isterseniz hasar tespiti yaparak ve sizlere fiyatını belirleterek uygun gelmesi dahilinde onarımını da yapabiliriz.

Güven Mahallesi Tesisat Ustası

Güngören Güven Mahallesi tesisatçı yüksek basınçlı su cihazları kullanıp tesisat borularını yıkayarak kırmadan açan tıkanıklık açma servisi olup zararsız bir şekilde bu hizmetleri öneriyoruz. Giderde oluşan tıkanmalarda basınçlı su cihazları ile yıkanarak açma işlemleri sürdürebiliriz. Sırf gider içinden uygulanacak bir işlem olup yağ, inşaat kalıntıları gibi yabancı nesneler varsa bu tür problemlerden kurtulabilirsiniz. Elbette analiz ilk aşamada olup giderde kamera kullanarak dikkatli bir şekilde analiz yapılır ve boru içlerindeki nesnelerin yerleri bulunur. Makinemizde tam olarak bu kısımlarda kullanılır ve sistemdeki problemler ortadan kaldırılır.

Güven Mahallesi tesisatçı azalan kalorifer ısısını düzelten petek temizliği firmasıyız. Kaloriferin farklı yüzeylerindeki soğumaların sebeplerini termal kamera ile analiz ederek direkt kalorifer kenarından kimyasal ilaç göndererek cihazımızla temizleme yapmaktayız. Kireç, çamur veya tortu gibi maddeler varsa çözünür duruma getiririz ve petekten alınarak makinemizde kalmasını sağlarız. Bu sayede kaloriferlerin daha iyi ısı vermesini sağlamış oluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA