yakuplu tesisatçı

Yakuplu tesisatçı firmamız kırmadan tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı bulma ve makineli petek temizliği hizmetleri vermektedir. Kalorifer borusundan devamlı su gelmesi sorununda su kaçağı tespiti termal kamerası olarak tam sızıntı yerlerini tespit edebilir ve kimyasal ilaç eklemesi yapmaktayız. Kalorifer sökülmesi olmadan kalorifer su kaçağını durdurmak için petek kenarından özel bir kapatıcı ilaç göndermekteyiz. Hatta makine ekranı ile basınç değerlerine bakarak ilacın en kadar etkili olduğunu görebilir ve ek ilaç da ekleyerek tam anlamı ile su kaçağının durdurulmasını yapmaktayız.

Yakuplu Tesisatçı Telefonları

Beylikdüzü Yakuplu tesisatçı olarak petekte döşeme hatası olup olmaması ve ısıyı iletme kalitesi sıcaklığı etkiler. Tıpkı petek temizliği yapılmayan peteğin soğuk kalması da bunların devamıdır. Son yazdığımız durumun hızlı bir çözümü vardır. Kirli yerler makinemizin basıncı ile çekilmektedir. Kalorifere gönderilen ilaç ile temizleme işlemlerini aynı makine ile yapmaktayız. Peteğe zararı dokunmadan temizleme yapılması da az sürede olup kireci, çamuru ve pası tamamen yok edebilecek düzeyde çalışmalar yapmaktayız. Havlupan alanından da tüm kireç gibi maddeleri alıp sökülmesini yapabiliriz. Kalorifer tesisatı yıkandıktan sonra düzelme olacaktır. Sıcaklık artışı ve doğal gaz da tasarrufu ay sonunda hissedeceksiniz.

Yakuplu tesisatçı olarak duvarlardan yoğun olarak su gelmesi durumlarında su kaçağı tespiti firmamızı arayabilirsiniz. Herhangi bir boruda tam sızıntı yerini sesin en yoğun geldiği kısımları tarayabilecek ses tarama dedektörleri ile yapmaktayız. Bu sayede onarım için de en doğru noktaları bulmaktayız. Duvar yüzeylerinde gezdirilecek en doğru teknik ile hızlıca tespit aşamasını bitirip tamirata geçeceğiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA