küçükçekmece cumhuriyet tesisatçı

Küçükçekmece Cumhuriyet tesisatçı servisi olarak kombi petek bakımı, cihazla tıkanıklık açma ve robotla su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Kalorifer tesisatı bakımı ve petek temizliği işleminde özel sistemler ile sizlere yardımcı olacağız. Petek ısınmıyor ise yapılması gereken ne kadar kirlilik ve soğuma olduğunu anlamaktır. Siz yan hazneden hava aldığınız halde yine soğuma devam ediyorsa, suyun geçmediği kısımlar vardır. Buna da sebep olan kireç, pas diyebiliriz. Biz kalorifer soğuma problemini giderebilecek temizlik cihazları ile havlupan giriş yolları ile sıvı kimyasallar kullanarak bu maddeleri tuvalet yani kanalizasyon kanallarına yine kablolar ile taşıyoruz ve sonuç gerçekten mükemmel olacaktır.

Küçükçekmece Cumhuriyet Tesisatçı Telefonları

Küçükçekmece Cumhuriyet tesisatçı zararsız su kaçağı tespiti aygıtları ile alabileceğiniz en yüksek kalitede hizmeti sunmaktayız. Kızıl ötesi dalgaların hayatımıza eklediği sıcaklık üzerinden testleri yapılmasıdır. Kombideki su sızıntı nasıl anlaşılır? Su kayıpları bu cihazdaki bar saati göstergeleri ile biraz kendisini belli etse de ne sıklıkla sisteme su eklediğinizde önemlidir. Yalnız her iki şıkta da soruna kesin bir çözüm bulunmaz. Çözüm ise ne kadar yüzey varsa sıcak su ile alakalı termal cihazlar ile üzerinden geçilmesi yani bakılması gerekir. Sızan yerler bulunurken, onarım işlemleri başlar. Örneğin, 40 derecede kombiyi çalıştırdık ve sistemlere su verdik betonun içinden geçecek borularda bile sızan kısımlar işte bu teknikler ile birlikte hızlıca bulunmaktadır.

Küçükçekmece Cumhuriyet tesisatçı çözücü ve temizleyici kimyasallar ile tıkanıklık açma işlemlerinden daha ziyade direkt ve kesin sonuç için robot sistemleri kullanmaktayız. Su püskürtülerek temizlenen lavabo kanallarındaki tüm nesneler hızlıca kanalizasyon sistemlerine geçecektir. Ayrıca farklı türlerdeki sıhhi ve lağım boruları içinde özel metotlarımız ve cihazlarımız vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA