sancaktepe inönü mahallesi tesisatçı

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı firmamız kombi petek temizleme, kırmadan su kaçağı bulma ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Kombinin kaloriferleri ısıtmaması sorunları için petek temizliği ve kontrolü, tamiri de dahil her işlem sunulmaktadır. Az bir derece ile ısıtılan kombiniz ile yeterince kaloriferde sıcaklık oluşmuyor ise bunu yüksek derecelere çıkarmanız pek bir şey ifade etmeyecektir. Çünkü su geçmeyen kısımlarda etkisi olmaz. Kaloriferlerdeki kireçleri, pasları, atıkları makine kabloları ile havlupan bağlantılarını kullanarak kimyasal ilaçlar ile çözünür hale getiriyoruz ve atık sistemlerine göndermekteyiz. Kalorifer temizliği sırasında kaloriferin etrafındaki eşyalar kirlenmez ve doğal gaz harcamalarınızda büyük düşüşler görülecektir.

Sancaktepe İnönü Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı kombilerde su eksilme sorununun yerini bulmak için su kaçağı tespiti yapmaktayız. Kombilerdeki bar saati göstergesinin düzensiz olması su kayıplarının yaşandığını gösterebilir. Makine arızası olup olmadığına da bakarak, kaloriferde biraz araştırma yapıp, kusurlu olanları bulduktan sonra kimyasal kapatıcı ilaçlar ile iç taraftaki sızıntıların durdurulması yapılabilir.

Sancaktepe İnönü Mahallesi tesisatçı gider arızası ve tıkanıklık açma işlemlerinde atık su sistemlerindeki atıkları makineler ile temizleriz. Atık borularında bakım işlemlerinde atıkları orada yıkama veya katı olan atıklar için parçalama yapmaktayız. Uzun kablolar eşliğinde kameranın ucuna takılacak bazı aparatlar ile elektronik makinemiz ile uzaktan bir şekilde kırmadan bu işlemleri yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA