ümraniye atakent tesisatçı

Ümraniye Atakent tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı bulma, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Radyatör sökülmeden özel kimyasallar ile ortalama 1-2 saate petek temizliği sunmaktayız. Isınma sorunu olan binalarda radyatör ve kombi bakımı ile üst düzey sıcaklıkları elde edebilirsiniz. Kireç ve çamur gibi sayısız maddeler peteği tıkar. Sıcak suyun her petekte eşit olmamasının nedeni budur. Tıkılacak bir cihaz ile peteğe kimyasal verilir. Bir süre beklendikten sonra içteki maddeler hareket eder. O anda basınçlı su ile içeri çekeriz. Madde cihazda kalırken, suyu geri göndeririz. Sudaki kirlilik miktarı giderek açılacaktır. Evin, ofisin, iş yerinin oda sıcaklığını arttırmak için kesinlikle önermekteyiz ve gaz harcamasına yönelik tasarrufu sevenler için mutlaka iki sene de bir yaptırmanızı öneririz.

Atakent Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Atakent tesisatçı giderlerin içine makine kullanımı sırasında risk almadan ve kırmadan tıkanıklık açma çözümlerini sunmaktayız. Bir kere plastik malzeme hasar aldığı zaman maalesef değişimi gerekir. Bu yönde risk almamak için hassas ve kaliteli cihazlar ile ilk birkaç metreden başlayarak 30 metreye kadar gerekirse kamera ile inceleme yapıyor ve alınan o bilgilerle bilgilerle nereye cihazın atığı parçalama da veya diğer 20’den fazla aparatını kullanmamız gerektiğini biliyoruz.

Ümraniye Atakent Mahallesi tesisatçı su kaçağını bulmak için dedektör cihaz kullanan servisiz. Su tesisatında kırmadan onarım yapan cihazlar bizde mevcuttur. Analiz aşamasında bolca kullandığımız birkaç sistem vardır ve sızıntının sizden, komşunuzdan izolasyon sıkıntılarından gelip gelmediğini anlarız. Örneğin, teras katın duvarında ıslaklık var ise o kata çıkar ve tesisatta basınç testi yaparız. Eğer su sızıntıları varsa su kaçağı tespiti cihazında görünür. Dedektör taramaları ile devam eder ve yerlerini buluruz. Eğer belirti yoksa izolasyon problemi olabilir. Bu yüzden ıslaklık ve nem gibi belirtileri göz önüne alarak yine araştırma yapar ve doğru onarımları sürdürürüz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA