eyüp yeşilpınar tesisatçı

Eyüp Yeşilpınar tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma, kırmadan su kaçağı bulma ve kombi petek bakımı servisleri vermekteyiz. Makinemizden verilen titreşimler sayesinde açıcı yayların harekete geçmesi ile tıkanıklık açma hizmeti veren firmayız. Cihaz ile tıkalı olan su borularına tıkanıklık açma servisi sunuyoruz. Lavabo, duş teknesi ve tuvalet gibi yerlerdeki tıkanmaları kamera ile analiz etmekteyiz. Yirmi metreden daha uzun kablolar ile bu bölgeleri analiz ederiz. Tesisattaki doluluk kanalizasyon borusu taraflarında ise daha geniş bir yay takılarak fazlalık oradan uzaklaştırılır. unu borulara en yakın bölgeden başlayarak açıcı yayların maddeleri tamamen kavraması ve parçalaması şeklinde hayal edebilirsiniz. Hiçbir fayansa ya da duvara zarar vermeden modern metotlar ile sizlere çözüm sunuyoruz.

Eyüp Yeşilpınar Tesisatçı Telefonları

Yeşilpınar tesisatçı olarak kırma dökme yapmadan petek temizliği yapmaktayız. Kırma ya da sökme olmadan bu hizmetleri verebiliriz. Kalorifer ısınını yükseltmenin yolu sadece kaloriferin kenarından hava alınması ile bitmeyecektir. Kireç, tortu ve çamur gibi maddeleri kaloriferde sürekli olarak birikecektir ve zamanla daha da artacaktır. Isıtılan su ne kadar fazla ise bir alandan sonra o su ılık olmaya başlayacaktır. Bu nesneleri makinemize kimyasal ilaç ekleyip kaloriferdeki suyun sürekli makinemiz arasında gidip gelmesini sağlayarak almaktayız. Kaloriferin bütün suyunu alsanız ve bu suyu kendiniz yenileseniz bile problem düzelmez. Bizde bulunan makineler oldukça güçlüdür. Kısa süre içerisinde petekleri tertemiz hale getirebiliyoruz. Bu yapışmış maddelerin alınmasıyla kaloriferdeki ısı artışını zaten sizlerde göreceksiniz.

Eyüp Yeşilpınar tesisatçı su damlatan yerleri gösteren makinesi olan firmayız. Su sızıntıları kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız tarafından uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Borulardan kötü kokuların gelmesi problemi boru içlerindeki delinme sorunlarına işaret ediyor olabilir. Bütün bölgelere kameramızı yerleştirip analiz yapmaktayız. Damlatan alanları bulduktan sonra sadece o bölge ile sınırlı kalacak onarıma geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA