esenyurt talatpaşa tesisatçı

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizleme ve robotla su kaçağı tespiti servisleri sunmaktayız. Gider içerisinden gelen su kaçaklarını kamera ile kırma dökme yapmadan bulan firmayız. Su sızıntılarını onarmak için kamera ile boru içerisine kırma dökme yapmadan makine yerleştirilmesi ve görüntü alınması gerekir. Bazen ise tıkanma oluşturan yabancı maddeler problemin kaynağı olabilir. Anında su kaçağı tespiti yapılması için boru dışından dedektörler ile maddeleri tarayabiliriz. Ayrıca boru içerisindeki tüm kırılma alanlarını itinalı bir şekilde kameradan gelen analizler sonucunda ilaç ile sızıntı bulunan yerleri kapatabiliriz.

Talatpaşa Tesisatçı Numaraları

Talatpaşa tesisatçı kalorifer ısıtıcı cihazı olan petek temizliği servisiyiz. Kalorifer ısınmıyor ise içerisinde yabancı maddeler olabilir. Makinemizdeki özel kimyasal ilaçlar ve güçlü basınçlı sular ile tüm maddeleri alabiliriz. Petek içerisindeki su kirlenmeden dolayı azalmış olabilir. Siz su ilave etseniz veya kenardan havasını alsanız bile kalorifer ısınma problemi devam edecektir. Kalorifer sıcaklık ayarları yapılması için ilk önce maddelerin en fazla olduğu yerleri termal cihaz ile bulup, petek kenarından ya da havlupan gibi bölgelerden bağlantı kurarak sıvı kimyasal ilaç aktarımı yapılır. Yabancı maddeler bu ilaç sayesinde çözünür ve makinemizdeki basınç ile tamamen alınabilir.

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı suyun borulardan geri gelmesini garantili olarak açan tıkanıklık açma firmasıyız. Kırma dökme işlemi yapmadan pimaş modeli ne olursa olsun onarımı yani içindeki maddelerin tam olarak temizlenmesi özel kameralı cihaz ile yapılmaktadır. Gideri en iyi açan cihaz sistemleri ile açıcı yayın makine tarafından titreşim uygulanmasıyla atıkların ileri yönlü hareketini yapar ve borulara zarar vermeden boru açma çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA