zeytinburnu kazlıçeşme tesisatçı

Zeytinburnu Kazlıçeşme tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, kombi petek bakımı ve robotla tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktadır. Kalorifer tesisatında peteklerin temizlenmesi işlemini yapan firmayız. Petek temizliği hizmeti pahalı mı diyorsanız merakınızı hemen giderelim. Çok pahalı değil fakat bu işlemi yaptırmadığınız zaman ısıtma maliyetleri artacağı için cebinizden daha da fazla para çıkacaktır. Sonbahar ayları gelmeden bu hizmetleri bizden alarak peteklerin kirlilik seviyelerine bakan servisimiz cihazımıza temizleme kimyasalı ekleyerek tüm kalorifer içini basınçlı sular ile yıkamaktadır. Bazı servisler bu kimyasaldan fazlaca ekler ve kimyasal petek içinde kalır, ayrıca fazladan tıkanma yapar. Bu tür risklere girmiyor ve tesisatın soğumasına neden olan iç kısımlardaki tüm pası, kireci kimyasal ile çözünür duruma getirerek cihazımıza çekiyor ve sizlerin rahat bir kış ayı geçirmenizi sağlıyoruz.

Kazlıçeşme Makineli Tesisatçı

Kazlıçeşme tesisatçı indirimli fiyatlarla su kaçağı tespiti yapan servisiz. Su kaçağı bulma işlemlerinin fiyatı ne kadardır? Tesisat türüne göre fiyatlarımız biraz değişmektedir. Su kaçağının tamiri ilaçlar ya da makinemizdeki verilerimizden yola çıkarak ufak tadilatlar yapılması sonucunda hızlıca tamamlanmaktadır. Bazen kısa süre içerisinde temiz su tesisatında başlayan kaçakların yerlerini ses dedektörü taramalarımız ile hatasız bir şekilde bulmaktayız. Kalorifer tesisatında meydana gelen kaçakları ise termal kamera ile hızlıca buluyoruz.

Zeytinburnu Kazlıçeşme tesisatçı kimyasal ilaçlar ile su gider borularında birikmeleri açan tıkanıklık açma ekibiyiz. İçerisinde asit bulunmadığından dolayı tesisata hiçbir şekilde bir yan etkisi yoktur. Boruların içerisine dökdükten sonra ilacın önüne çıkan kireç ve pas gibi maddelerin çözünmesini sağlayacak güçlü ilaçlar kullanmaktayız. Tesisata zararı yoktur ve tıkanma türlerine göre profesyonel makinelerimiz ile de işlemlerimizi yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA