zeytinburnu gökalp tesisatçı

Zeytinburnu Gökalp tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Özel indirimli fiyatlar ile petek temizliği servisi vermekteyiz. İsterseniz bu hizmetimiz sadece sizin dairenizle sınırlı kalabilir isterseniz de apartmanınızdaki komşularınızla anlaşarak kampanyalı fiyatlar ile tüm apartman sakinleri olarak bu hizmeti alabilirsiniz. Getirilecek olan cihazımızın yüksek oranlarda kaloriferdeki suyu kendi haznesine çekme ve bunu peteklere geri iletme özelliği bulunmaktadır. İlk aşamada hemen alınabilecek atıkları makinemizde toplarız. Alamadığımız maddeleri ise kimyasal ilaç eklemesi ile o atıkları çok ufak şekle getirerek petekten alırız. Böylece peteğiniz yabancı maddelerden arınmış olacaktır. Bu işlemin güzel tarafı petekteki sıcaklıkların yükselmesi ve doğal gaz faturanızda yaşanan düşüş olacaktır.

Gökalp Tesisat Ustası

Gökalp tesisatçı lavabonun içerisine dökülen kadın ve erkek saçlarının giderleri tıkaması gibi sorunlarda tıkanıklık açma firmamızı arayabilirsiniz. Küçük maddeler tek başlarına ne kadar zararsız olsalar da bir araya geldiklerinde büyüyebilir ve borularda daralma yaparak suyun akışını engelleyebilir. Bu maddeleri kanalizasyondan dışarı atmak için boruya basınçlı su gönderebiliriz. Ama ilk önce kameralı cihazımız ile inceleme yaparız. Lavaboda bulunan suyun hiç gitmemesi ya da aşırı yavaş giden sular için pompa kullanmanız pek bir iş yaramayacaktır. Biz bu tür ağır maddeler için makinemize kıvrımlı yay ekleyerek atıkları delerek daha kesin sonuçlar almaktayız. Bu işlemler sırasında borulara hiçbir zarar gelmeyecektir.

Zeytinburnu Gökalp tesisatçı en iyi su tesisat ustaları ile su kaçağı tespiti hizmetlerinde olağanüstü çözümler sunmaktayız. Fayansın altından sürekli gelen ve kesilmeyen su sesleri için ses dinleme çalışmaları yapmaktayız. Kablosuz makinemiz ile anında ses titreşimlerinin yoğunluğunu bulabiliriz. Patlayan veya delinen su borularını hatasız bir şekilde bulmak için sızıntı olan noktanın işaretlemesini küçük bir alana indirmekteyiz. Sonrasında onarım için onayınızı aldıktan sonra tamir işlemlerine geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA