bağcılar yenigün su tesisatçısı

Bağcılar Yenigün su tesisatçısı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Soğuk kış günlerinde ısınmayan peteklere petek temizliği servisi veren firmasıyız. Tesisat içindeki çamurlaşma suyun bazı filtrelere geçmeden tesisatta dolaşmasına neden olmaktadır ve soğuma yapmaktadır. Petek tesisatı evi, odayı ısıtmıyor gibi problemlerde tüm petekleri getirilecek cihaz ile ön yıkama yapılması ile başlanır. Güçlü basınçlı suya eklenecek çamuru, kireci ve diğer maddeleri çözecek durumdaki ilacın eklenmesi ile tesisattaki cisimler cihazımızda birikmeye başlar. Bunu ilk ısıtma esnasındaki fark ile ortaya koyabiliriz. Tıkalı peteğin ısınması zordur. Kombinin filtresini tıkar ve kombideki sıcak su aynı kalitede peteklere geçmez. Fazladan yakıt tüketirsiniz. Temiz olduğunda ise ısınma maliyetini azaltabilirsiniz.

Yenigün Cihazlı Su Tesisat Ustası

Yenigün su tesisatçısı kameralı robot cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Her türlü tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Tuvalet ve lavabolara atılan havlu kağıtlar , yemek artıkları gibi şeyler giderleri tıkamaktadırlar. Bu gider tıkanıklıklarını açmak için gider açma cihazını kurmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde tıkanıklığın yerini kolayca bularak açmak için işlemlere geçmekteyiz. Açıcı yay aparatı tıkanıklığın olduğu bölgeye göndererek dönme gücü sayesinde sıkışmış ve sertleşmiş atıkları tesisattan aşağı atıyoruz.

Bağcılar Yenigün su tesisatçısı kameralı şekilde boru içi görüntüleme yapıp tespit eden firmasıyız. Su kaçağı tespiti işlemlerinde her zaman birinci tercihimiz kameralı robot cihaz kullanmaktır. Bu cihazlar sayesinde kaçağın yerini nokta atışı bir şekilde bularak gereksiz hiçbir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeyiz. İşimizi profesyonel bir şekilde yapıp gereksiz maliyetli işlere girmeden hızlı ve pratik bir şekilde su kaçağı bulma işimizi gerçekleştiririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA