maltepe aydınevler tesisatçı

Maltepe Aydınevler tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kameralı su arıza tespiti ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Aylık fazlasıyla ödenen su faturalarının nedeninin sızıntı yapan su borusu olup olmadığını su kaçağı tespiti tekniklerimiz ile bulmaktayız. Ev ve iş yeri içerisinde nemlenme sorunu ya da boyası devamlı sızıntı yapan duvarlar gibi belirtiler bulunuyor mu? Bunun dışında ıslanan yüzeyler ve ses seslerinin çok az da olsa duyulması durumlarında bizlerle iletişime geçiniz. Ustalarımız ses dedektörleri ile her alandaki ses çıkmasını dinler ve kaçak yerini sabitlemek için makinenin sonuçlarını göz önüne alır. Çok geçmeden suyu sızan su borularını makine kullanılması ile tadilat yapmadan bulabilir ve sonrasında ufak bir kırma işlemi ile onarıma geçebiliriz.

Aydınevler Tesisatçı Ustası

Aydınevler tesisatçı kombi ve petek temizliği bakımı servisleri sunmaktayız. Kombi her yıl kullanılmadan önce bakımının yapılması aşamasında kaloriferdeki kirlerin temizlenmesi de önemlidir. Kalorifer suyu ve içinin pislenmesinden dolayı kombide arıza yaşanabilir. Su aktarım ve çekme işlevi olan makinemizin iki tane kablo eşliğinde havlupan ile bağlanmasını sağlarız. İçteki pislik düzeyi çalışmamız sırasında açılmaya başlayacaktır. Kalorifer kirlerini temizleyecek kimyasal ilaç kullanımı ile temiz petekler elde ediyoruz. Siyah suyun giderek açılması ile aldığımız içteki atıkları da tuvalet sistemlerine dökmekteyiz. Bu hizmetin faydası da peteğin içi temiz olacağından sıcak suyun iletimi daha kaliteli olur. Peteğinizin harcadığı doğal gaz oranında da düşüş yaşanacak ve tasarruf elde edeceksiniz.

Maltepe Aydınevler tesisatçı klozet suyunun taşma yapması durumlarında tıkanıklık açma makinesi kullanıp giderlerin garantili temizlenmesini sizlere sunmaktayız. Tuvalet tıkayacak nedenler çok sayıda atık maddeler birleşir ve giderleri daraltır. Önemli olan tuvalet giderlerinin zarar görmeden temizlenme işlemidir. Bu sonucu da elde etmek için makine kullanmaktayız. Kameralı cihazlar ile bakıp kıvrımlı açıcı yay ile tıkanan nesneleri delip giderlerden uzaklaştırmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA