tuzla evliya çelebi tesisatçı

Tuzla Evliya Çelebi tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve cihazla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Tıkanan alaturka tuvaleti açabilecek profesyonel tıkanıklık açma tesisat firmasıyız. Gider borusu döşenirken, altının boş bırakılması çökmeye neden olabilir. Belki dairenizde böyle bir problem vardır. Bu yalnızca bir örnektir. Kanal içinden, dıştan bazı cihazlar ile görsel ve sinyalizasyon açısından tarama yapar ve sorunu buluruz. Atık geçen katmanları da tespit ettikten sonra kanalların içini atık parçalayarak temizleyen robot cihazdaki bazı yay ve telleri kullanırız. Atıklar ufalanır ve ne kadar çok su dökseniz de artık eskisi gibi alaturka tuvalette taşma gibi sorunlar karşınıza çıkmaz.

Evliya Çelebi Tesisatçı Telefonları

Tuzla Evliya Çelebi tesisatçı demir döküm peteğin içini yıkayan temizleyen petek temizliği servisidir. Eski türde petekler olsa da halen kullanılmaktadır. Petek içi atıkların üretimine daha çok müsait olduğu için temizlik sürelerini geçirmemenizi öneririz. Demir döküm peteği temizleyen makinenin içine bir miktar sıcak su ve solüsyon ekleyerek ısıtma performansını artırma yapılabilir. Sıcak su akışı bu kirlerin, tabakaları makineyle alınması sonucunda daha iyi hale gelecek ve problemler çözülecektir.

Tuzla Evliya Çelebi tesisatçı indirimli banyo su kaçaklarını onaran firma olup temin ettiğimiz gelişmiş cihazlarla su kaçağı tespiti kısa zamanda bitirilmektedir. Banyo fayansının altından alt kat tavanına su akıyor problemleri temiz ve atık su hatlarına yönelik olabilir. Akan suların kokusu ve rengi kendisini belli etse de biz tesisat kanalı içine kısa zamanda görüntü alma kameraları göndeririz. Atık kanalları gözlenirken, temiz su borularında basınç testi yapılması işlemleri ile sızma vakalarını araştırırız. Su akan yerleri direkt bahsettiğimiz kamera, ısıya duyarlı kamera, detektör ile ses araştırması ile bulunur ve sonrasında onarım aşamalarına geçilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA