esenler fevzi çakmak tesisatçı

Esenler Fevzi Çakmak tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma işlemlerini yapmaktayız. Kaloriferin altın ısınmamasını garantili onaran petek temizliği servisiyiz. Kalorifer hiç ısınmıyor ise ısınmayan yerlere sıcak su erişimi sağlanamamış olabilir. Bazen hava o alanlara dolar ve yandan peteğin havasını alırsanız problem geçer. Ama bunu da yaptığınız halde problem devam ediyorsa kaloriferleri garantili temizleyen servis olarak bizi aramalısınız. Kaloriferin kirlendiğini anlamak için ustalarımız petek içerisinden küçük bir miktar su alır ve ısıları termal kamera ile ölçer. Kalorifer temizlenmesi gerekli ise cihaz takarak kimyasal ilaç basılması ve küçük basınç kuvveti ile borulardaki maddeleri yıkarız ve makinemizin içine çekerek filtre haznesinde durmasını sağlarız. Her yıl değil iki senede bir bu hizmeti almanızı öneririz.

Esenler Fevzi Çakmak Tesisat Ustası

Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi tesisatçı fayans altından alt kata su sızmasını su kaçağı tespiti makinesi ile analiz ederek çözebiliriz. Tuvalet arasındaki su kaçağını önleyici macunlar fayans aralarına çekilmektedir. Tuvalet giderinden akan sular küçük noktalar kullanarak alt kat tuvaletinde su sızıntısı şeklinde problem çıkartabilir. Islanan duvar içlerini de makine ile dıştan kırmadan analiz etmekteyiz.

Esenler Fevzi Çakmak tesisatçı boru tıkanmasını cihazla açan tıkanıklık açma işlemleri yapan servisiz. Tıkanan giderleri açmak için cihaz kullanırız. boru tıkanmasını cihazla açan tıkanıklık açma işlemleri yapan servisiz. Tıkalı, taşan duş Tıkanan giderleri açmak için cihaz kullanırız. Birkaç farklı metot vardır ve hepsi tadilatsız çözümlerdir. Kamerayla analiz yapma, basınçlı su cihazı ile bulunan atık noktalarını temizleme, robot makinemizdeki tel ile giderleri özel kıvrımlı açıcı yay ile temizleme işlemleri tadilat yapmadan ve pimaş içine rahatlıkla sığacak bu işlemler ile sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA