uğur mumcu tesisatçı

Uğur Mumcu tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kırmadan tıkanıklık açma ve cihazla su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Firmamız suların bol olarak kullanıldığı temiz su borularında su kaçağı tespiti işlemlerinin önemli olduğunu söylemektedir. Çoğu ev işlerimizde suya ihtiyaç duyarız. Musluğu her açtığınızda ortaya çıkan sesler duvar içlerinde ya da fayansın bazı yerlerinde belli olur. Bazen su bile göremeyebilirsiniz sadece ses duyulur. Yalnız su veya ses var diye oraların kırılmasına gerek yoktur. Biz yine tadilat oluşturmadan duvar arkasını ve fayans altlarını dinleyebilecek makinelerimiz bulunmaktadır. Özellikle kaçak olan boruların noktasal tespitini anlamada ses dedektörleri ile ilerleriz. Sonrasında matkap ile küçük bazı alanların kırılarak sıradaki aşamalara geçeriz. Bazen ise hiç buna gerek kalmaz. Kimyasal kapatıcı ilaçlar ile içten onarım da mümkün hale gelmektedir.

Uğur Mumcu Tesisatçı Telefonları

Kartal Uğur Mumcu tesisatçı petekleri yerlerinden sökmeden petek temizliği yapacak İstanbul servisiyiz. Kaloriferin iç kısmı oldukça küçük ve dar olduğu için o bölgelere çözücü kimyasalların aktarılmasını sağlamaktayız. Bu aşamadan sonra çözünecek kıvama gelen tortu, pas ve kireç gibi nesneler havlupandan alınarak tuvalet kanallarına gönderilir. Bu sayede de temizlik yapılan bölge kirlenmez. Kaloriferlerdeki tüm pislikler yok edileceği için sıcak suyun geçmesine izin vermeyecek bir sebep de oluşmaz. Ayrıca kombinizin de filtre kısmına önemli katkı sağlayacaktır. Doğal gaz faturanızın düşme ihtimali çok yüksektir.

Uğur Mumcu tesisatçı tıkanıklık nasıl geçer, ne yapmalıyım gibi sorularda tıkanıklık açma makinemizi önermekteyiz. Bu makinenin taşıdığı su miktarı ve basınçlı sular ile kırmadan gider içlerinden yönlendirmesi ile sorunun gideceğini söyleyebiliriz. Bu hizmetlerden faydalanarak tıkanıklık sorunun üstesinden gelebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA