kağıthane yeşilce tesisatçı

Kağıthane Yeşilce tesisatçı servisi olarak kombi petek temizleme, kırmadan su kaçağı bulma ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Devamlı fayanstan ve duvardan gelen su seslerini araştırmaktayız. Kesilmeyen su borusu sesleri için su kaçağı tespiti takip cihazı kullanıyoruz. Ses detektörü bu titreşim boyutlarının belirginliğini ayarlamalar ile artırır ve ekip arkadaşımızın rahatça duyacağı ölçülere yükseltir. Fayanslar, parkeler, toprak altındaki kesilmeyen su sesleri, duvar arkasındaki tesisatta dinlemeler yapılması ile nokta yerlerini bulur ve ilk kırma noktasından itibaren suyun çıktığını görebilirsiniz.

Kağıthane Yeşilce Makineli Tesisatçı

Kağıthane Yeşilce Mahallesi tesisatçı içi çamur ve kireç ile dolmuş kaloriferleri cihaz kullanarak petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Tesisattaki filtrenin kontrolü ve içinin tıkanması bir belirtidir. Diğeri ise kirliliğin cihaz ile alınıp bakılmasıdır. Simsiyah sular dahil içindeki pisliklerin zayıf hale geçmesi için solüsyonları ekleriz. Apart dairelerde, müstakil evlerdeki tüm peteklerde kimyasal aktarımları yapıp kablolar ile kirliliği alıyoruz. Bekletilen bu maddeler cihaz filtresinin tuvalet, banyo kanallarına dökülür. Temiz su, peteklerde metal aşınmayı engelleyici sıvı ile gönderilir ve radyatör sıcaklık yayılımı ve kalitesi artacaktır. Bazı binalarda bu daha yüksek oranlara çıkmaktadır.

Yeşilce tesisatçı tuvalet taşmasını önlemek ve durdurmak için tıkanıklık açma işlemlerini öneriyoruz. Tuvalet giderinin kamera ile kontrol edilmesi, gider borularında yağlanma kontrolünün yapılması ve bulduğumuz atık nesneleri açmakta robot cihazın atık delici ünitelerini kullanmaktayız. Belirlenen alanlara cihazın temizleme aparatı eklenir ve orada kıvrımlı çelik yay atıkları adeta ittirir ve rahatlama sağlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA