esenyurt balıkyolu tesisatçı

Esenyurt Balıkyolu tesisatçı servisi olarak kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme hizmetleri veriyoruz. Kaloriferin suyunu temizlemek için petek temizliği servisi faydalı olduğu gibi petekteki suların daha hızlı ısınması ile kombinin kullandığı doğal gaz miktarını azaltma amacını da taşımaktayız. Tortular, bakteriler ve kireçler gibi sayısız maddeler kalorifer içinde birikebilir. Sıkışma yapması yani set örmesi için bir süre yeterlidir. Yalnız etkili temizlik yapılmazsa sıcak su sete çarpar ve ilerisine ulaşamaz. Havlupan kısmına takılabilen bir cihazımız var. Petekte kimyasal yıkama yapabilir ve 1-2 saatte senelerin kirini alabiliriz.

Balıkyolu Tesisatçı Numaraları

Balıkyolu tesisatçı pis su ve atık geçen boruları kırma olmadan temizleme çalışmalarını tıkanıklık açma robotu ile sizlere sunmaktayız. Gider atıklarının dışarı alınması hiçbir zaman almaz. Ne kadar metreler boyunca atık sistemi dolu olsa bile biz orada hareketi sağlarız. En arkada yani örneğin tuvalete en yakın olan kısımdan ileriye yönelik robot makinemizdeki kıvrımlı yayın ittirici ve basınç oluşturucu haznesi ile yoğunluğu ne olursa olsun katmanlardaki doluluk ilerletilir.

Esenyurt Balıkyolu tesisatçı tuvalet duvarında ıslaklık olması ve suyun gelmesi gibi durumlarda su kaçağı tespiti için bizi aramanızı önermekteyiz. En kötüsü su beton içlerinden akar ve alt katlara ulaşır. Sorun büyümeden bizi aramalısınız ve duvar içini dinleyerek tam sızma yerini bulabiliriz. Ayrıca su tesisatına ilişkin borulardaki kaçakları ses dedektörü ile bulabiliriz. Arızaları onarabilecek ve su tesisatındaki kaçakları hemen, kırmadan bulma konusunda akıllı cihazlar kullanmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA