sultangazi zübeyde hanım su tesisatçısı

Sultangazi Zübeyde Hanım su tesisatçısı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vermektedir. Komşunuzun mutfak duvarından su geliyor gibi problemleri çözen firmayız. Evinizde tavan bölgesinde sararma, kötü kokulu atık sula geliyor ise kameralı su kaçağı tespiti sistemi ile araştırma yapabiliriz. Üstelik bu işlemleri kırma dökme işlemi olmadan yapıyoruz. Komşunuzun dairesine giderek mutfağa ait ne kadar lavabo, makine gideri varsa kamera takarak sıkıntı noktasını buluruz. Ardından tesisattaki çatlama ve sızma hasarına yönelik en az tadilat oluşturacak şekilde hatta ilaçla onarım imkanını da değerlendirerek çözüm üretebiliriz.

Zübeyde Hanım Su Kaçağı Tespiti

Zübeyde Hanım su tesisatçısı kimyasallı ilaç ile petek temizliği yapan servistir. Temizleme işleminin gerekli görüldüğü petekler dıştan termal kamera kullanılarak bulunabilir. Soğuma belirtileri cihaza direk yansır. Takılacak hortumlar petek kenarı, havlupan veya kombi ile de uygulanabilir ve tüm suların çekilmesi, temiz su eklenerek yıkama sıvısı ile içinin temizlenmesi yapılır. Sıcak su kalorifer içlerine daha fazla yerleşir ve odaların daha iyi ısınmasını sağlayan petekler ile daha rahat bir kış mevsimi geçirirsiniz.

Sultangazi Zübeyde Hanım su tesisatçısı çalışmayan kanalizasyon gider borusunu açan firmadır. Her türlü tuvalet ve lavabo borusunda tıkalı olan bölgeler tıkanıklık açma robotu ile düzeltilebilir. Tıkanan borular evinize kötü kokular yayabilir. Bu kokulara maruz kalmamak için ve evinizdeki tıkanıklığın bir an önce geçmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçmenizde fayda var. 0551 231 83 55 numaralı telefondan da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA