eyüp akpınar tesisatçı

Eyüp Akpınar tesisatçı firması olarak su kaçağı bulma, kombi petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Kombi filtresini ve kaloriferi temizleyen servisiz. Kombili yerlerde petek temizliği yapan servis olarak her türlü kalorifer tesisatı ve ısıtma tesisatı için destek vermeye hazırız. Peteklerinizin ilk günkü gibi ısıtmasını sağlamak istiyorsanız belli zamanlar da cihazlar ile temizlik yapılması gerekmektedir. Sadece kaloriferin içerisindeki suyun değiştirilmesinden bahsetmiyoruz. Petek içindeki kaba maddelerin alınıp, kimyasal ilaç eklemesi ile içerideki bütün kireç, tortu, çamur ve pas gibi nesnelerin cihazlar ile alınmasını sağlamaktayız. Bu sayede de tüm ısınmama sorunlarını garantili olarak çözebiliriz. Isınmamaya sebep olan kombi arızaları gibi nedenleri de analiz etmekteyiz.

Eyüp Akpınar Tesisatçı Numaraları

Eyüp Akpınar Mahallesi tesisatçı kırmadan su sızıntısı bulma makinesi kullanan firmayız. Su kaçağı nasıl tespit edilir? Gelişmiş cihazlar bu hizmetler için gereklidir ve bunları sizin temin etmeniz oldukça zordur. Önek verecek olursak insan kulağının bile duymakta zorlanacağı su damlama sesleri mevcuttur. Su kaçağı tespiti alanında bir yerde su kaçağı varsa o sular beton içerisinde dolanır ve farklı bölgelerde ses oluşturur. Biz bu bölgeleri betona zarar vermeden bulabilecek dedektörleri kullanarak problemleri noktasal olarak buluruz ve sonrasında onarım aşamalarına geçeriz.

Eyüp Akpınar tesisatçı borulara zarar vermeden tıkanıklık açma yapan firmayız. Gider tesisatının içerisini temizlemek için gelişmiş parçalama yayları kullanarak makinemizdeki titreşimlerin iletilmesi gerekir. Yabancı maddeleri makine ile yıkadıktan sonra giderden çıkartarak borulardaki geride kalan maddelerin de atık tesisatına geçmesini sağlıyoruz ve test ederek çözüme ulaştırıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA