sancaktepe fatih mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Fatih Mahallesi tesisatçı firmamız robotla tıkalı gider açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek temizliği servisleri sunmaktadır. Peteklerin yarısı ısınmıyor ise petek temizliği hizmetlerimize danışmanızı öneririz. Peteklerin içi nasıl yıkanır? Kalorifer içindeki suyu çekecek özel cihazlar vardır. Bu çekim sırasında eviniz kirlenmez. Kirli sular makine içindeki elekten geçer ve filtre edilir. Sonra kanalizasyona gönderilir. Bazı ilaçlar ekleyerek petekleri güçlü kimyasallar ile daha temiz hale getirebiliriz. Her türlü petek modeli için tek tek veya tesisatın yarısı, tamamı gibi işlemler ile tek bir noktadan sistemi de temizleyebiliriz. Kalorifer ısıtma masraflarını düşürmek için mutlaka bu hizmetleri önermekteyiz.

Sancaktepe Fatih Mahallesi Su Arıza Tespiti

Sancaktepe Fatih Mahallesi tesisatçı ile tıkanan, kireçlenen su tesisatını açmak için özel kimyasal ile kanalları yıkamaktayız. Zararsızdır ve geciktirmemenizi öneririz. Bazen ileri derecelere ulaşır ve kılcal sızıntılar kireçlenmiş su tesisatında görülür ve su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Su kaybı miktarları basınç testleri ile hızlıca bulunur. Bu ilgili dairede kaçak olduğunun da kanıtıdır. Ekip arkadaşlarımız ses dedektörü ile o noktayı bina yüzeyinden bulur. Ses cılız ise test pompası ile ilgili tesisat bulunarak kapatıcı sıvı eklenebilir. Ölçümler su tesisatındaki sızıntıyı durdurma konusunda bazı analizler ve birkaç test ile sağlam bir şekilde tesisatı sizlere geri vermeyi amaçlıyoruz.

Sancaktepe Fatih Mahallesi tesisatçı atığın bulunduğu yerden başlayarak gedik açabilecek ve parçalama ekipmanı ile gidere de zararı olmadan tıkanıklık açma yöntemleri ile robot cihaz ve kameralı sistemleri kullanmaktayız. Erişim mesafesi otuz metreye kadar çıkabildiği gibi atık çeşidine yönelik önlemler cihazlar ile alınırken yabancı nesneleri de geri çıkartabilecek özel aparatlar ile dört dörtlük ve kusursuz lağım sistemlerinde temizlik işlemleri sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA