Avcılar Mustafa Kemal Paşa Tesisatçı

Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek bakımı ve kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Avcılar semtine servisimiz mevcuttur.

Mustafa Kemal Paşa Tesisatçıları

Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı su sızıntısı şikayeti telefon numaraları 7/24 açık olan servistir. Uygun fiyatlı temiz su borusu kaçağını robotla kırmadan bulan su tesisatı firması olarak su kaçağı tespiti birinci sınıf cihazlar kullanmaktayız. Su kaçıran boru hangi katta olursa olsun gerekirse her katı inceleyerek basınç testi yaparak sorunun yerini görürüz. Su kaçağı bulan tesisatçı su borusu içinden kaçak tamiratı yapan ilaçla onarım sıvıları bizde mevcut ve işlemin ardından sızıntıyı durdurma durumlarını inceleyerek kalıcı sonuçlar alabiliriz. Su arıza tespiti betonun içinden devamlı gelen su seslerini detektör ve az önce bahsettiğimiz test pompası birlikte kullanılarak da yerlerini bulunur ve ona göre kalıcı onarımlar da yapılabilir. Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı kaliteli radyatör temizlik ilacı kullanan petek temizliği servisidir. Tesisat temizliği nasıl yapılır? Radyatör temizleme makinesi suyun tazyikli basılması için kullanılır. Petek temizleme fiyatları tek başına suyu basıp, çekerek kaliteli sonuç her zaman alınmayabilir. Petek bakımı çünkü yıkama sıvıları birikmiş kirlerin suda salınmasını sağlar ve tamamen alınmasını bu sayede sağlayarak temiz sonuç için idealdir. Kombi bakımı makinemiz kollektöre yerden ısıtmalı tesisat temizliği için bağlanırken, kombi, havlupan kısımlarında petek, radyatör gibi ekipman içlerini temizlemek için kullanır ve duruma göre ilave sıvı eklenmesi ile temiz duruma getirilmesi yapılır ve koruma sıvıları da mutlaka eklenir.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı başarılı banyo gideri açan elektrikli aletleri kullanan firmadır. Suyun gitmediği, tıkanmış banyo gideri pimaşı yer süzgeci temizliği, küvet gider bakımı için tıkanıklık açma kamerası ile incelemelere başlanır. Lavabo açma uzun saç kalıntısı ve diğer olasılıklar kanal açma içinde doluluk meydana getirir. Tuvalet açma tel askı veya ilaç ile değil, açıcı yay takılması ile robot cihaz güvencesi altında tadilat işi oluşturmadan pimaş içlerine bakım yapıp, kanalizasyona geçişi sağlamaktayız. Gider açma tıkanan banyo, küveti giderinde temizlik için titreşim yayan makine ve bunu ileten yay sistemleri kullanarak aletle gider açan usta ekibimiz cihazlı olarak atıkları ilerletir ve bazı su basma ekipmanları ile tamamen bu oluşumların gitmesini sağlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA