paşamandıra su tesisatçısı

Paşamandıra su tesisatçısı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Peteklerde bulunan ısınma sorununu çözmekteyiz. Bu sorun peteklerin temizlenmemesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Zamanla peteklerin içerisindeki hava ve su peteklere zarar vermeye başlar ve peteklerin içerisinde kireç ve tortu gibi atıkların oluşmasına sebep olur. Bizlerde elimizde bulunan makineler ve petek temizleme kimyasalları ile peteklerdeki bu maddeleri temizlemekteyiz. Petek temizliği işlemlerinde profesyonel bir tesisat firması arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Paşamandıra Su Tesisatçıları

Beykoz Paşamandıra su tesisatçısı su borusu deliğini garantili onaran servistir. Su borularında deliğin kapanması ve su sızıntılarının durdurulması için macun çekilerek, içten onarım sıvısı eklenerek, boru parçası kesilip yerine yenisi eklenerek ve sızdırmazlık testleri yapılarak garantili su kaçağı tespiti işlemleri uygulanabilir. Fiyatları da uygun seviyeye çektik ve herhangi bir dairede kaçak olduğunu veya olmadığını anlamak için test pompası direkt tesisata takılıp basıncın durumunu ölçer ve verileri aldıktan sonra ilgili kata çıkıp ses dedektörü ile tarama yapılması sonucunda sızıntının nokta yerini buluruz. Hataya yer vermeyen bir çalışmadır ve kırılacak bir fayans ve herhangi bir inşaat malzemesinden iz kalmayacak şekilde onarım teklif ediyoruz.

Paşamandıra su tesisatçısı lavabodaki suyun akışı ve gitmesi çok uzun sürüyorsa tıkanıklık açma robotu ile lavabo pimaşı içinden tazyikli su sıkılarak temizleme işlemi yapılabilir. Küvet, duşa kabin giderlerinin su kullanarak makine ile temizlenmesi dahil kıvrımlı yay ile ağır vakaları da cihaz titreşimleri ile ortadan kaldırmak bizim ile mümkündür. Apartman, bina logarında tıkanma olması, alt komşunun giderinin tıkanması dahil 30 metre gibi bazı ek parçalar eklenerek uzama özelliği olan lağım sistemleri için zararsız robot cihaz kullanımı ile güvendesiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA