Beyoğlu Asmalımescit Su Tesisatçı

Beyoğlu Asmalımescit su tesisatçı firmamız kombi petek bakımı , tıkanıklık açma ve son teknoloji cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu semtine servisimiz mevcuttur.

Asmalımescit Cihazlı Su Tesisatçıları

Asmlımescit su tesisatçı pis tıkanmış kanalizasyon borusu temizleme servisidir. Nasıl yapılır? Tadilat yapmadan, kırmadan tıkanıklık açma işlemi gider kanalı içinden uygulanır. Beton alanlara dokunulmaz. Örneğin, tuvalet kanal borusu açma işlemi seramik tesisat içinden başlar ve gider kanalından devam ederek robot makinedeki yay açıcı başlığın cihazdaki güç ile birlikte atıkları uzaklaştırması ile olur. Gider açma ne kadar fazla atık varsa çalışma süresi biraz uzayabilir. Tıkanma açma yalnız en zorlu tıkanmaları ile 1-3 saat içinde komple ortadan kaldırmaktayız. Beyoğlu Asmlımescit su tesisatçı kırmadan petek açan, temizleyen firmadır. Petek bakımı yeterli mi? Kombi, petek temizliği, bakımı çalışmaları tesisatın, eşanjörün, cihazın sorunlarının giderilmesi demektir. Eşanjördeki kireç tabakası temizlendiğinde, kombi sıcak suyu tesisata daha iyi devir daim yaptıracaktır. İlaçla petek temizleme aynı zaman petek içindeki kireç, pas tabakalarını da temizleme makinesine eklenen solüsyon ile tamamen alınmasını sağlayarak petek içinde ortalama 6-7 litre kapasite olması gereken su miktarını maksimum noktaya çıkaracağız. Kombi temizliği bu soğuma bölgelerinin daha sıcak hale gelmesi ve yakıt kullanım kontrolü sizde ise tasarruf yapmanız anlamına gelmekte olup, tesisatın içini de koruma özelliği olan sıvı ile tam anlamı ile mükemmel sonuçlar üretiyoruz.

Beyoğlu Asmlımescit su tesisatçı nitelikli makineyle su kaçağı tespiti yapan ustalar bulundurmaktadır. Binada su sızıntısı var ise doğru firmadasınız. Örneğin, binadaki dairelerde, evlerde lağım kokusu var gibi durumda kokunun hissedildiği kattaki tüm giderlerin içerisine kamera takıp, betona ve plastik giderlere zarar vermeden sızıntı alanlarının tam olarak görüntülenmesini yapmaktayız. Kameralı su kaçağı tespiti bu sayede tahmini değil, gider kanalında sızıntı yerini kırmadan kamerayla görüntüleme yaparak onarma sıvısı eklenebilir veya arızalı gider ünitesinde değişikliği yaparak sızıntıları durdurabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA