Arnavutköy Yeniköy Tesisatçı

Arnavutköy Yeniköy tesisatçı firması olarak teknoloji harikası cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Arnavutköy semtine servisimiz mevcuttur.

Yeniköy Tuvalet Açan Tesisatçı

Arnavutköy Yeniköy tesisatçı zararsız asitli kimyasal ilaçla petek temizleme yapan petek temizliği servisidir. İlaçlı petek temizliği tesisat servislerini seçerken çok ucuza kaçmak kalitesiz malzeme kullanımına yelken açmak demektir. Petek temizleme fiyatı çok kireçli sistemlerde bile iki seneye bir makineyle beraber uygulanarak solüsyon eklenmesi ile kir tabakalarının makinemizde toplanması mümkündür. Kombi bakımı 7 petek varsa 60-70 litre su alıyor demektir ve kireç nedeni ile bu kapasite düşmeye başlar ve soğuma nedeni olur. Kombi petek bakımı bir, iki saat içinde hiçbir tadilat işi çıkartmadan kir tabakaların çözünmesi ile atık sistemlerine gönderilmesi, kontrollerin yapılması, ısı testler, koruma sıvısı eklenmesi ve daha nice önlemler ile sizlere destek olmaktayız. Arnavutköy Yeniköy tesisatçı kırmadan su sızıntısı arayan servistir. Fayans su sızdırıyor ise su kaçağı tespiti sistemlerinin test edilmesi gerekir. Su arıza tespiti fayans ıslanır, çatlayan yerlerden veya derz arasından su sızar ise alt kata akabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı bazen boru patlar ve farkında olmazsınız, geç fark edersiniz bu gibi sorunlar olabileceği gibi fayansın içindeki su borusunun delinmesi, patlaması durumları da olabilir ve her iki ihtimale karşılık basınç testleri, su borularında detektör ile kırmadan tarama işlemleri ile sorunları görürüz. Su kaçağı yer tespiti çözümler için onarma sıvısı tesisata gönderilebilir ve sızdıran iç tabakayı durdurabilir veya biz direkt fayans içinde hangi su borusunun sızdırdığını detektör ile bulur ve orada onarım yapabiliriz.

Arnavutköy Yeniköy tesisatçı klozet tuvalet gider açma cihazı kimyasalları kullanan firmadır. Tuvalet açma Japon icatlar gibi aramalara gerek yoktur. Kanal açma tuvaletin asıl sorunu atık durmasıdır. Arka arkaya gelen ve 100’lük gider varsa iç çapının tamamen yapışmış ve daraltmış olan atıklardır. Gider açma tüm bunlar yanımızda getirdiğimiz kamera ile gözlenebilirken, gözlem yapılan sorun nerede ise o alanı tamamen zararsız şekilde sürtünme ve atığın orta kısmı başta olmak üzere açabilecek tıkanıklık açma robotu kullanırız. Robotla tıkanıklık açma yay takılır, uzatma çelik halatı eklenir, direkt atığa gönderilir ve temiz şekilde tesisat temizlenir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA