fatih hoca gıyasettin tesisatçı

Fatih Hoca Gıyasettin tesisatçı firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkalı gider açma ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktadır. Duvar ve zemin içerisindeki tesisat borularında meydana gelen su borusu patlaklarını kameralı robot cihazlarla tespit etmekteyiz. Elimizdeki cihazlar sayesinde tesisatta hiçbir kırma dökme işlemi de yapmamaktayız. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak kameralı tesisatçı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bünyemizde bütün su kaçağı bulma makinelerini barındırdığımız için her türlü kaçakla baş edebiliriz. Hızlı ve pratik yollarla kaçağın yerini noktasal tespit eder sonrasında onarımını yaparız.

Hoca Gıyasettin Kameralı Tesisat Ustası

Fatih Hoca Gıyasettin tesisatçı petek yarısı soğuk şikayetini bitiren firmayız. Peteğin yarısı soğuk ise suyun gidemediği, sıcaklığın engellendiği bazı kireç gibi maddeler vardır. Onları çekmek içi cihazımızdaki petek temizliği kimyasalını aktarıp, güzelce hareketlenmesini sağlarız ki bunu da basınçlı motor ile yapmaktayız. Tüm kir maddeleri alınırken, doğal gaz petek temizleme işleminden sonra sıcaklıkta önemli bir artış ve ilk faturanızda ise yakıtı kendiniz kontrol ediyorsanız tasarruf elde edebilirsiniz.

Fatih Hoca Gıyasettin tesisatçı en etkili tıkanıklık açma cihazlı servisiz. Sebebi ise gider içindeki silindir kanalı kullanarak tadilat oluşturmadan temizleyici cihaz yayınının atığı ilerletmesidir. Küvet yer süzgeci tıkandı ise kapağı kaldırarak temizlenebilir. Saç kıl yumakları kanal içinde ise yay takılır ve içindeki su ile birlikte tüm nesneleri hareket ettirir ve en önemlisi kamera ile kontrol edebiliriz. Küvet gider taşması haricinde her türlü kanal için bu uygulama yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA