sultangazi cumhuriyet mahallesi tesisatçı

Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunuyoruz. Evlerdeki rutubet sebeplerinden birisi tesisat sisteminizde su sızıntısı olmasıdır. Su sızıntısı problemi yaşıyorsanız bu rutubet sorunlarını da yaşamanız ihtimal dahilindedir. öyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman problemin bir an önce çözüm kavuşması için hızlıca harekete geçmelisiniz. Sızıntı problemi önemli tesisat sorunlarındandır. Eski geleneksel metotlar ile yapılan kaçak bulma işlemleri yerini teknolojik makinelere bırakmış durumdadır. Bu makineler kullanılırken hiçbir alana zarar verilmemektedir. Bu cihazlar işlemlerin çok kısa sürede bitirilmesini de sağlamaktadır. Bu problem ile karşılaştığınız zaman tesisat firmamız ile irtibat halinde olmanız sizin ve eviniz için yararlı olacaktır.

Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi Tesisat Ustası

Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı olarak su kaçağı onarımı işlemlerinde randevulu olarak çalışmamız çalışan insanlar için kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı randevu olarak çalışan firmamızdan hizmet almanız sorun yaşamamanız açısından sizler için iyi olacaktır. Kullanmış olduğumuz ses dinleme makineleri, termal kameralar ile su sızıntılarını çok kısa zamanda ve basit işlemler ile bulmaktayız. Firmamız tespit işlemlerini bitirdikten sonra tamir işlemleri için harekete geçer. Onarım işlemleri de tespit işlemleri gibi robot cihazlar ile kolayca yapılabilmektedir. Musluk tamirinden su tesisat borularının yenilenmesine kadar tüm işlemleri profesyonelce yapmaktayız.

Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı firmamız aynı zamanda petek sisteminiz ile alakalı problemlerde sizlere yardım etmektedir. Kullandığımız temizlik cihazları ile kalorifer temizliklerini çok kısa süre içerisinde yapmaktayız. Cihazların içerisine koymuş olduğumuz kimyasal ilaç ile temizlik işlemi yapılır. Sonrasında yine cihazın içerisine koymuş olduğumuz ilaçlar ile peteğin ana temizliğini yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA