Beyoğlu Hacıahmet Tesisatçı Su

Beyoğlu Hacıahmet tesisatçı su firması olarak su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu semtine hizmet veriyoruz.

Hacıahmet Tesisatçıları

Beyoğlu Hacıahmet tesisatçı su fayanstan alt kata akan suyu fayansı kırmadan bulan su kaçağı tespiti servisidir. Her bina değerlidir. Fayansın altından su akıyor ise oranın kırılması ilk adım olamaz. Kırmadan su kaçağı bulma önce taraması cihaz belirtilerine bakılması gerekir. Fayans arasındaki sızdırmaz macunlar eskir ve size bile su akıntısı gelebilir. Su kaçağı bulan tesisatçı fayans içindeki su seslerini dinleyen cihaz ile su kaçağının yerini hatasız bulma işlemleri yaparız. Ses yapmıyorsa, fayansın içindeki tesisat için basınç testi uygularız. Sizin katınızdan geldiğini teyit ederiz. Bu aşamada tadilatsız çözümlerden bir tanesi olan su kaçağını onaran ilaçla su kaçağını durdurma işlemleri bile yapılabilir. Beyoğlu Hacıahmet tesisatçı su lavabo pimaşındaki atıkları temizleyen makine kullanır. Lavabo açmak için pratik bilgiler mi arıyorsunuz? Tertemiz hale özel makinelerimiz ile getirdikten sonra, kanal içindeki atıkları sizlere söyleyip tekrar dolmaması için önlem amaçlı ustalarımızın anlattıklarına uyarsanız tekrar tıkanan lavabo sorunları gibi vakalarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz zordur. Bizim yaptığımız lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında kanaldaki kirliliği, duran nesneleri özel bir kamera ile görüp, onu en iyi ilerletici aparatı seçiyoruz. Gider açma bunu cihaza bağlayıp, uzun helezon yay ile ulaştırıyoruz ve kanaldaki tüm maddeleri ilerletiyoruz. Lavabodan su yavaş gidiyor gibi sayısız sorunlar tadilat olmadan bu şekilde hızlıca sonuçlanabilir.

Beyoğlu Hacıahmet tesisatçı su sökmeden petek sıcak ayarı petek temizliği yapan servistir. Kombide suyu ısıtan ve ileten parçalardaki arıza soğumanın nedeni olabilir. Peteğe sıcak su gelse de iletilemezse yine soğuma yapar. Kombi bakımı petekte verimli sıcak ayarı için reglaj düzenlenmesi, hava alınması her zaman yeterli olmaz. Eksiklik nerede ise hasarsız incelenmesi düzeltilmesi lazımdır. Kombi petek temizliği onlarda birisi peteğin su sızdırmaz hortum makine solüsyonla temizlenmesidir. Petek temizleme tüm kirlilik kısa sürede alındıktan sonra bazı testler ile daha peteğin daha iyi ısınması için düzenlemeleri de yapmış olacağız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA