güvercintepe tesisatçı

Güvercintepe tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı bulma servisleri sunuyoruz. Hiç ısınmayan sürekli soğuk durumda olan kalorifer sorununu düzeltmek için petek temizliği hizmeti öneriyoruz. Petek suyu ne kadar zaman da bir temizlenmelidir? Bizden alacağınız servisin verimliliği iki sene devam etmektedir. Sonraki petek bakımı iki sene sonra olabilir. Yalnız bazı müşterilerimiz verimliliği yine üst standartlarda tutmak için senede bir kere de bakım yaptırmaktadır. Kombi veya havlupan gibi yerlerden hortum eklenmesi ile sistemdeki suyu çekip sonrasında arıtıp tekrar geri kaloriferlere verebiliyoruz. Burada önemli olan kirli suyu çekerken içteki kaloriferi tıkayan çamuru, pası ve kireç gibi maddeleri alıp almak olup bunu da kimyasal ilaç kullanımı ile elde ediyoruz. Sıcaklık artışı gibi güzel taraflarından tutun da doğal gaz da tasarruf elde etmenizin önünü açmaktayız.

Güvercintepe Makineli Tesisatçı

Başakşehir Güvercintepe tesisatçı az da olsa insan gücü gerektiren ve elektronik makine ile tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. En güzel tarafı boru da hiçbir sorun olmamasıdır. Makinelerimiz sayesinde boru çapının bir önemi yoktur. Yerleştirilen bazı atık delme aparatları ile son derece verimli şekilde kanalizasyona aktarım yapmaktayız. Bazı sıhhi sistemlerde su kullanarak yıkamak veya kıvrımlı tel ile lavabo kanallarını temizlemek dahil hepsi için bizi arayabilirsiniz.

Güvercintepe tesisatçı üst komşunuzun tuvaleti her kullanmasında banyo tavanına gelen atık sular gibi problemlerde su kaçağı tespiti servisimize ulaşınız. Temiz su kaynaklarından dolayı akıtan borularda özel ses detektörleri ile beton içlerindeki su kayıplarını bile kırmadan görebiliriz. Her türlü su kaçağı bulma cihazınıza sahibiz ve probleme göre de bu cihazların kullanımını yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA