maltepe altıntepe tesisatçı

Maltepe Altıntepsi tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kameralı su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma servisleri vermekteyiz. Banyoda sürekli gider suları geri geliyor sorunu için tıkanıklık açma servisi olarak kimyasal çözümlerden uzak durmanızı önermekteyiz. Çünkü aşırı kullanımları ve özellikle eritici özelliği olan ürünler plastik olan malzemede aşındırma ve banyo pimaşında su sızıntısı problemlerini de oluşturabilir. Biz yalnızca basınçlı su ekipmanı ile içteki sayısız maddeleri hızlıca hareket ettirebiliriz. Basıncı da özenli olarak ayarlayarak, gider içi kılavuz kamera ile nereye ve hangi basınçta uygulama yapacağımıza kadar hepsini ayarlayarak kesinlikle en temiz haline getirebiliriz. Giderde sıkışan sert cisimler için kıvrımlı yay kullanarak içteki maddeleri kanalizasyondan atarak hemen açılmasını da sağlayabiliriz.

Altıntepsi Kameralı Su Arıza Tespiti

Altıntepsi tesisatçı kaloriferlerde petek temizliği yapmaktayız. Eski tip demir döküm, zemin altına döşenen ısınma birimlerinde veya duvara mont edilmiş petekleri sökmeden iç temizlenmesini uygulamaktayız. Kireci devamlı biriken ve katmanları, kanalları çok dar hale gelen kaloriferlerden su sıcaklığı bile geçemez ve peteğinizin sürekli soğuk kalması bu yüzdendir. o kirecin çözülmesi için güçlü şekilde kimyasalın aktarımı gerekir. Çabucak tıkanan petekleri içten temizlemek ve açmak için yoğun su ile birlikte kimyasalın aktarımı hızlı çözünmesini sağlarken cihaz ile alındıktan sonra sıcaklığı eskisine göre yüksek değerlere geçecektir.

Maltepe Altıntepsi tesisatçı ısı duyarlı kameralar ile sızdıran sıcak su tesisatına ilişkin su kaçağı tespiti alanında termal kamera yardımı ile herhangi bir alanda tarama ve analiz yapıp, sorunları bulabiliriz. Uygulanacak onarma amaçlı sınırı bir tadilat ile delinen su borularını makine ile bulma işlemini de gerçekleştirmiş olacağız ve kısa sürede çalışmaları garantili olarak bitireceğiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA