beykoz poyraz mahallesi tesisatçı

Beykoz Poyraz Mahallesi tesisatçı firması olarak robotla tıkalı gider açma, makineli petek temizleme ve su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Suyu kaçıran su borusunun yerini bulma işlemlerinde su kaçağı tespiti cihazları ile birkaç adım öndeyiz. Çünkü fayansların kırılması gibi süreçler olmaz ve fayansın altındaki boru sistemlerini dıştan dinleriz. Duvardaki ıslanmalarla alakalı birkaç tane elektronik cihazlarımız vardır. Örneğin, test pompası ile oradaki şebeke borularında sızdırma konusunda belirtileri aramakla birlikte göndereceğimiz sıvı solüsyonlar ile sızdıran kısımların tamamen kapanmasını sağlayabiliriz.

Poyraz Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Poyraz Mahallesi tesisatçı kombinin sağlıklı çalışması için petek temizliği hizmetlerini tavsiye ederiz. Profesyonel ekiplerimiz ile kirlilik ve petek sayılarına bağlı olarak kimyasal sıvı ayarı yapılması ile tüm sistemlere kablolar ile bağlantı kurarız. Devir daim ünitesi ile kirliliğin tekrar peteklere geçmemesi için cihaz filtre kısmını kullanırız. Tüm kirli içerikler dışarı alınırken, peteklerin etrafı kirlenmez ve özellikle petek içindeki suyu daha düşük kombi derecelerinde ısıtma gibi sayısız faydası vardır.

Beykoz Poyraz Mahallesi tesisatçı gider görüntüleme kayıt ve video aktarma sistemleri ile atık kanallarında tıkanıklık açma işlemlerini devam ettirmekteyiz. Öncelikle sıkışan nesneleri görerek çok sayıda atık türüne yönelik en doğru kararları almaktayız. En yoğun ve zorlu problemlerde bile birkaç saatte tam çözüm sunabiliriz. İnternet sitemizde bulunan numaralardan bizlere en kısa sürede ulaşabilir ve uygun olduğunuz güne servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA