zeytinburnu telsiz tesisatçı

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, ilaçlı petek temizliği ve kameralı su arıza tespiti servisleri vermektedir. Sökmeden petek sıcak ayarı petek temizliği yapan servistir. Kombide suyu ısıtan ve ileten parçalardaki arıza soğumanın nedeni olabilir. Peteğe sıcak su gelse de iletilemezse yine soğuma yapar. Petekte verimli sıcak ayarı için reglaj düzenlenmesi, hava alınması her zaman yeterli olmaz. Eksiklik nerede ise hasarsız incelenmesi düzeltilmesi lazımdır. Onlarda birisi peteğin su sızdırmaz hortum makine solüsyonla temizlenmesidir. Tüm kirlilik kısa sürede alındıktan sonra bazı testler ile daha peteğin daha iyi ısınması için düzenlemeleri de yapmış olacağız.

Telsiz Su Kaçağı Tespiti

Telsiz tesisatçı su kaçağını bulmak için detektör cihaz kullanan servistir. Küvet su tesisatında kırmadan onarım yapan cihazlar bizde mevcuttur. Analiz aşamasında bolca kullandığımız birkaç sistem vardır ve sızıntının sizden, komşunuzdan, izolasyon sıkıntılarından gelip gelmediğini anlarız. Örneğin, teras katın duvarında ıslaklık var ise o kata çıkar ve tesisatta basınç testi yaparız, Eğer su sızıntıları varsa su kaçağı tespiti cihazında görünür. Detektör taramaları ile devam eder ve yerlerini buluruz. Eğer belirti yoksa izolasyon problemi olabilir. Bu yüzden ıslaklık, nem gibi belirtileri göz önüne alarak yine araştırma yapar ve doğru onarımları sürdürürüz.

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı tıkanmış borudaki atıkları kanalizasyona kırmadan gönderen makine kullanmaktadır. Gider borusunda tıkanıklık açma nasıl yapılır? Gider kanalı altında bazı yer yer boşluklar varsa çökme yapıp, kanalda daralma ve o bölgelerde tıkanıklık oluşturabileceğini biliyor musunuz? Bu ve benzeri pek çok durumu kameralar ile bularak o alana atık delici yay göndeririz. Yay insan gücü ile değil, robot cihaz ile gönderilir ve güç verilmesi ile atıklar parçalanır. Arızalı gider borularını onaran, değiştiren tüm işlemler bu araştırma sonuçlarına göre doğru olarak yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA