Tesisatçı

Tesisatçı firması olarak İstanbul genelinde kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tuvalet , lavabo tıkanıklık açma ve makinalı petek temizliği için bizi tercih edebilirsiniz. Tesisatçı su firmamız sudan sebeplere profesyonel çözümler sunar.

Tesisatçı deyip geçmeyin herkesin en olmadık zamadan işin ustasına ihtiyacı olabailir. Muslukların bozukması , sifondan suyun gitmemesi , alt kata olan sızıntılar, atık su gideri tıkanması gibi sorunlarla hepimiz karşılaşmışızdır. Tesisatçı mahallerlde sıklıkla bulabilirsiniz ama işinin ustası nerede ? Bir su sızıntısı için evi komple yıkan döken olmadı git bi daha gel işleri yapan ustalar sizlere maddi ve manevi zarar verir.

İşi Uzmanına Bırakın

İstanbul tesisatçı klasik tuvalet temizlemede tıkanıklık açma teli, kimyasalı veya insan gücü yerine makine kullanmaktadır. Yarım saatte tuvalet açılır mı? Akıllı robot kullanımı ile mümkündür. 20-30 metre gibi kanalın içine bile robotun bir hortuma benzer kolu ile girilebilir. Ayrı bir aygıt ile görüntüler alınır. O noktaya betonun ne kadar derininde olursa olsun lağıma karışması gereken ve boru içinde duran nesneler delinerek temizlenir. Tesisatçı olarak kaloriferde hava birikmesinin soğuma yapabileceğini söyleyebiliriz. Pratik olsun diye kenar kısmında petek hava tahliye vidanjörü vardır. Kaloriferdeki havayı aldım ama halen petek soğuk, sorun ne şeklinde sualiniz varsa petek temizliği gerekebileceğini söyleyebiliriz. Kenardan hava ve su alınırken daha iç kısımlardaki kireç, kışır, çamur gibi maddeleri alamazsınız. Asıl soğuma yapan bunlardır. Biz bile havlupan, kombi veya farklı olarak kolektör gibi kısımları kullanarak sisteme erişiyoruz. Yalnızca suyu çekerek kalorifer temizleme her zaman işe yaramayabilir. İnatçı kirler için kimyasal eklemelerinde bulunarak daha fazla verim alıyoruz. Genelde 4 peteğin temizlenmesi 1 saat kadar alır ve senelerin kirini 2 saatte komple temizleyip kaloriferdeki suyu ısıtmak için kombinin kullandığı doğal gazdan şikayeti iseniz bu yönde tasarruf oluşturucu etkiler de müşterilerimizin geri dönüşlerine göre var diyebiliriz.

Tesisatçı apartmanın tavan, teras, bodrum, alt katlarında, apartmanın duvarlarında, kolonlarında ıslaklık olması gibi durumlarda su kaçağı tespiti alanında özel cihazlar ile araştırmaktadır. Nasıl lağım kanallarına kamera ile bakılarak sızma yeri bulunabiliyorsa, su tesisatındaki temiz suyun betona aktığı yeri bulmak için su seslerinin yoğun halde geldiği kısmı ses tarama ve detektör sistemleri ile bulabiliriz.

☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA