sultangazi esentepe tesisatçı

Sultangazi Esentepe tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, kombi petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Kalorifer ısıtma ve soğutma sistemlerinde petek temizliği kimyasalları ile bakım yapmaktayız. Su ısıtılması kirecin açığa çıkması için yeterlidir. Petekte kireç birikmesi ve tıkanması sorunu olduğunda sıcaklık düşüşü olur. İnce bir tel gibi de olabilir, yumak halinde boru içlerinde yer edinebilir. Bu formun çözülmesi için kimyasal eklemesi yapıp un gibi küçücük yapılara dönüştürürüz. Bu zaman diliminde basınçlı suyun petek içerisinde yıkama yapması sağlanır ve kireç, çamur maddelerinin cihaz tankının kenarındaki filtre kısmında kalması sağlanır.

Esentepe Kameralı Su Arıza Tespiti

Sultangazi Esentepe tesisatçı su kaybı içinde olan borularda su kaçağı tespiti cihazları ile hasarı görmekte ve onarmaktayız. Mutfaktan her saat su sesi geliyor gibi şikayetler evinizde olabilir. Suyun ilk sıçrama ve sonraki içteki dolaşım arasında ses farklılıkları vardır. Tüm bunları ses takip ve dedektör taramaları ile bulmaktayız. Bu sistemin duvara temas etmesi oradaki ses dalgalarını içine çekmesini sağlar. Eş zamanlı rakamların cihaz ile gösterilmesini de takip ederiz. Bazen ıslaklık olan yerde su borusu bile döşenmemiştir. Yani bu tür hatalar yapmadan çalışmaları bitiririz ve ustalarımız onarımları başlatır.

Sultangazi Esentepe tesisatçı lavabo kanalında sıkışan yemek artıklarını veya saçların temizlenmesinde tıkanıklık açma ekibimizi arayınız. Uzun örgü şişi kullanarak sistemlerin delinmesi riskini almayınız. Matkap cihazı boyutlarında içinden spiral tel çıkartan cihaz ile hareketlendirilen bir aparat ile işlemin yapılmasından tutun da yoğun basınçlı su ile yıkanarak lavabo hatlarının kırılmadan açılması dahil hepsi için bizi arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA