bağcılar çınar mahallesi tesisatçı

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, makineli petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri vermekteyiz. Kaloriferin soğumasına neden olan yabancı nesneleri kimyasal ilaç ile yıkayarak ve sökmeden temizliğini yapan petek temizliği firmasıyız. Petek temizleme servisi için ortalama olarak kırk beş dakika civarı yeterli olacaktır. Kalorin tıkanmasına sebep olan kireç, çamur, tortu ve pas gibi tüm nesneleri devir daim başlatarak kimyasal ilaç da ekleyerek yıkamaktayız ve tüm nesneleri alıp, kalorifer içerisindeki sıcak su geçiş yollarını açmaktayız. Bu sayede sıcak suyun peteklere geçmesi çok hızlı olup, sıcaklık tasarrufu için kombideki ayarları düşürüp yüksek ısı alarak bu bahsettiğimiz tasarruftan yararlanabilirsiniz.

Bağcılar Çınar Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı lavabo giderini kamera ve tıkanıklık görüntüleme cihazı kullanarak kırmadan açan servisiz. Boru içindeki maddeler farklı olabilir. Bazıları yumuşak türde, bazıları da katı kıvamda ve iyice borulara yapışmış türdelerdir. Görüntülü tıkanıklık açma cihazı ile bu atıkları görürüz. Robot makinemizdeki atık delme yayları makineden sarkıtılır ve belirlenen bölgeleri temizler. Dedektör ve kamera ile bulunan bölgede az bir şekilde tadilat yapıp, direkt olarak gider içini temizleriz. Ama tüm bunlar kırmadan yapılan analiz sonucunda belirlenir ve yaşamış olduğunuz problemlerin gelecek tecrübe ve makinelerimiz ile problemlerinizi ortadan kaldırabiliriz

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı su sızıntısı olduğu durumlarda su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktayız. Tesisat borusunun sızdırdığı yerleri makine ile kolayca tarayabiliriz. Kapalı durumda olan vanaları açarak suyun geldiği yerleri makinemiz ile kolayca bulabiliriz. Görünmeyen bölgelerde olsa bile bizim için problem değildir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA