sancaktepe meclis mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Meclis Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan su arıza tespiti, robotla petek temizliği ve cihazla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. İstanbul’da özel ve profesyonel hizmetler veren tıkanıklık açma firmasıyız. Amacımız beton ve boru yollarında hasar oluşturmamaktır. Dış taraftan çıkartılacak bir boru veya tuvalet örneğini verecek olursak giderlerin açık olması ile o bölgelere kıvrımlı yay uygulaması yaparız. İnce bir çapa sahip olması ile boru içlerinde titreşim dalgaları vererek atıkları borulardan aşağı düşürmekteyiz. Gideri tıkayan ve en dipte bulunan atıkların da açılmasıyla basınçlı suları boru içerisine göndererek temizlemekteyiz.

Sancaktepe Meclis Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Sancaktepe Meclis Mahallesi tesisatçı havaların giderek soğuması ile daha net bir şekilde değerini anladığımız petek temizliği hizmeti hakkında bilgi vermek istiyoruz. Isı kaliteniz bu hizmet ile artacaktır. Kalorifer içindeki tüm maddeler robot cihaz kullanılarak alınacaktır. Petek temizlenmesi uzun sürmez. Kalorifer içlerindeki metalleri koruyabilecek kimyasal sıvılar ile servis vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde tasarruf da sağlamış olacaksınız. Isı artışını zaten söylememize gerek bile yok. Ne kadar pislik varsa ilaç eklenir ve tüm atıklar makinenin filtresinde toplanır. Oradan da ustalarımız tuvalete o atıkları göndereceklerdir.

Sancaktepe Meclis Mahallesi tesisatçı kombideki ve kaloriferdeki sıcak su kaçaklarını makinelerle tespit etmekteyiz. Buralardaki sıcak su kaçaklarını termal kameralar sayesinde bulmaktayız. Su kaçağı tespiti servisimiz sayesinde adımlarımızı emin atmaktayız. Son araştırmalar ile petekteki suyun boşa akmasını problemini düzeltmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA