ataşehir aşık veysel tesisatçı

Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, makineli petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktayız. Petek için cihaz ve ilaç kullanan petek temizliği tesisat firmasıyız. Profesyonel olan ekibimiz petek temizleme fiyatlarında uygun fiyatlarla sizlere destek vermektedir. Bireysel kombili evler, merkezi ısıtmalı yerler ve yerden ısıtmalı olan yerlerde çok sürmeden bitirilecek işlemler için kalorifer kenarı ve havlupan gibi kısımları makinemize bağlayıp çalıştırıyoruz. Çekilecek kirli atıkların tamamını almak için güçlü kimyasallar eklemekteyiz. Petek içindeki suyun alınıp arıtılması ve tekrardan kalorifere gönderilmesi ile sonraki ısınmanızdan itibaren daha yüksek sıcaklıkları görebileceksiniz. Uzmanlık gerektiren bir çalışma olduğundan dolayı deneyimsiz ustalarla vakit kaybetmemenizi öneririz.

Ataşehir Aşık Veysel Tesisatçı Ustaları

Ataşehir Aşıkveysel tesisatçı uzman gider temizleme ve tıkanıklık açma firması olarak her türlü yerde tuvalet taşması ve tuvaletlere bakım yapılması gibi sayısız işlemlerde yanınızda bulunmaktayız. Tıkanan tesisat fark etmeksizin gider hattına açıcı yay göndermekteyiz. Ama bu yayın tek başına bir işlevi vardır diyemeyiz. Makine bu üniteye güç verir ve boru içerisinde çok sayıda tarafa hareket eder. Bu çalışma esnasında makinenin gittiği yerlerde ne kadar atık varsa hepsinin parçalanması söz konusudur. Borulara hiçbir zararı bulunmamaktadır. Zaten işlemlerimiz bir yıl boyunca garanti altındadır.

Ataşehir Aşık Veysel tesisatçı akustik dinleme makinesi kullanarak su kaçağı tespiti işlemlerinde bulunabiliriz. Kaçak beton veya duvar içerisinde de olsa ses dalgalarını makine ile arttırarak bulabiliriz. Çarpma sırasındaki seslerden bahsetmekteyiz. O noktaları dış taraftan işaretlemek için ses dedektörü kullanırız ve onarım için bir matkap ile ufak bir kırma işlemine geçeriz. Onarılacak kısım hemen karşımıza çıkacaktır ve suyun direkt delinen bir noktadan çıkacağını görebileceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA