Zeytinburnu Yeşiltepe Su Tesisatçı

Zeytinburnu yeşiltepe su tesisatçı olarak kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı tuvalet açma , lavabo açma servisi vermekteyiz. Su tesisatçısı firmamız son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet sunmaktadır.

Tesisatçı zeytinburnu yeşiltepe ekiplerimiz alt kata akan su problemlerinde dinleme cihazlı ve kameralı sistemle kontrollerde bulunmaktadır. Atık su tıkanmalarında ise devreye kanal açma robotları girer.

Yeşiltepe Su Tesisatçısı

Zeytinburnu Yeşiltepe tesisatçı sıhhi kanalda kırmadan çözümler için tıkanıklık açma robotunu önerir. Banyo pimaşındaki saç ve kıl artıkları geri geliyor, sorunu için o noktaya kamera kullanarak bakılması ve içteki katmanlara helezon yay ile tamamen temizlenir duruma getirilmesi sağlanabilir. Bazen su basma ekipmanları ile pimaşın ne kadar kiri varsa basınç ayarını da dikkatli yaparak temizleme metotlarımızı uygulayabiliriz. Zeytinburnu Yeşiltepe su tesisatçı olarak kalorifer içini korumak için petek temizliği işleminin şart olduğunu düşünüyoruz. Çünkü temiz olmadığı taktirde korozyon oluşan peteklerde ne yapılabilir gibi problemler karşınıza gelebilir. Sayısız maddeler petekte birikmekle birlikte hareket etmesi için özel petek solüsyonları ile petekte yıkama çalışması yapmaktayız. Aktarımları için zemine döşenmiş peteklerde kolektör, kombi veya havlupan ile duvara monte edilmiş olanlara erişiriz. Kalorifer bakımı sırasında kombiye zarar gelmemesi en önceliğimizdir. 45 dakika süre 4 petek için yeterlidir ve genelde 2 saatte çalışma bitirilmekte, tüm kirler cihaza ve oradan da sıhhi kanallara aktarılmakta olup, odaların sıcaklık seviyesini yükseltmek için de faydalıdır.

Zeytinburnu Yeşiltepe su tesisatçısı özel teknikler ile su kaçağı tespiti ve bulma alanında deneyimli kadrosunu ve özel cihazlarını kullanmaktadır. Duvarın içine üst ve alt kat ile bağlantılı su tesisat borusundaki kaçak yapan kısmı bulabiliriz. Duvarın içinde olan sızıntılarda seslerin büyük kısmı yine aynı yerde kalmaktadır. Biz bu belirtileri cihaz ile büyüterek, belirgin hale getirerek tam anlamı ile yerini işaretler ve orada uygulanacak küçük bir kırma çalışması ile onarımı başlatabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA