fatih mercan tesisatçı

Fatih Mercan tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, cihazla petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Özel cihazlarla sökmeden , kırmadan tuvalet tıkanıklık açma yapan firmayız. Tuvalet boru , gider içi temizleme ve tuvalet açma çalışmalarında fayans kırılması yapılmamaktadır. Hangi atık borusu olursa olsun tesisatı kullanarak pimaşa ulaşırız. Özel tuvalet kanalı açıcı cihazımız sayesinde atıkların borudan ilerletilmesi işlemleri ustalarımız tarafından yapılmaktadır. İçi çamur işe dolan bir pimaş düşünün ve onun içine çelik açıcı yayın geçmesini sağlıyoruz ve saat yönünde yayın ucundaki aparatı cihaz döndürür ve çamurda delik açılır. Atıklar o açılan deliğin içinden suları da kullanarak hızlıca ter eder.

Fatih Mercan Su Tesisat Ustası

Fatih Mercan tesisatçı peteklerde yıllar içerisinde oluşan kireç , çamur , pas ve tortu petekteki ısının düşmesini sağlar ve peteğin her bölgesine eşit ısının gönderilmemesine sebep olur. Bu yüzden içerisindeki yabancı maddelerin oluştuğu andan itibaren peteklerin hızlıca temizlenmesi gerekmektedir. Petek temizliği firmamız petek içlerinde oluşan yabancı atıkları özel petek temizleme makineleri ve petek temizleme kimyasallları ile temizleyerek petekleri bu maddelerden arındırır.

Fatih Mercan tesisatçı hasar vermeden kamerayla su kaçağı tespiti yapan firmamız onarıcı kimyasal ile su kaçağı tamiri yapan İstanbul firmasıyız. Gider, atık, petek, sıcak, soğuk, şebeke borularını kimyasal ilaç ile onarmak için onları ya basınç testi ile sınamak ya da sesleri veya sıcaklığı ölçen, gider kanalını direkt görmemizi sağlaya bazı cihazlar ile bakmamız gerekir. Örneğin, sıcak su kaçaklarını kamerayla bulmak için termal aygıtı binanın herhangi bir yerine dolaştırırız. Sıcak su geçen hatlar cihaza yansıyacak ve çok geçmeden sızıntı alanları da cihazda görünecektir. Bu kadar net ve işe yarayan hasarsız analiz teknikleri ile kalıcı onarım da uzun süre kafanızı dinlemenizi sağlayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA