tuzla mimar sinan tesisatçı

Tuzla Mimar Sinan tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı bulma, kombi petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Cihazlı, makineli su kaçağı tespiti yapmaktadırlar. Düşünün ki plastik su borusu ses yapmıyor fakat su kaçırıyor. Bunu yer yer ıslatan ev ve iş yeri duvarında görebilirsiniz. Islanan duvarı yıkmadan su kaçıran boruyu bulmak için içi su dolu borularda bazı yağlar ve sıvı enjekte ediyoruz. Bu esnada yerleştirecek test pompası yardımı ile şebeke borusundaki basınç miktarını ölçümlüyoruz. Ölçüm yapabildiğimiz sistemde sabitleme meydana gelmemişse plastik su borusunda kaçak var demektir ve aktarılacak sıvı kapatıcılar ile orada en net hali ile onarım yapabiliriz.

Tuzla Mimar Sinan Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Mimar Sinan tesisatçı İstanbul’da aynı gün içinde petek temizliği hizmetli indirimli fiyatlarla vermekteyiz. Peteklerde tesisat ve kalorifer içi yıkaması zararlı değil faydalıdır. Kombi sürekli sıcak suyu peteklere gönderse bile içteki çamur, kireç set vazifesi görür ve sıcaklığı azalan petekler ortaya çıkar. Bizler termal kamera ile oradan dıştan ısı türünden incelemeler yaparız. En sorunlu kısımları buluruz. Petek sularından küçük bir numune alıp kirliliklerine bakarız. Biriken kirlerin kabasını alır geriye kalanların ise temizlik sistemi ile kimyasal eklemelerini yaparak orada çözünür kıvama getiririz ve bir, iki saatte tüm petek kirlerinin tesisattan alınması mümkündür.

Tuzla Mimar Sinan tesisatçı tıkalı gider borularında tıkanıklık açma için büyük çapta kameralar ile inceleme yapmaktayız. Gider içi kılavuz kameralarının ana atıklar ile daha büyüklerini kullanır ve oradaki problemleri görürüz. Ayrıca 10’larca kilo sıkışan atıkta olsa belli bir uzaklaştırma gücü ile açılmasını sağlayabiliriz. Robot cihazın uzun kablosu ve atık delmede kullanılan cihaz başlığı ile bunu her seferinde yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA