büyükçekmece mimar sinan tesisatçı

Büyükçekmece mimar sinan tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robot makineli tıkalı gider borusu açma hizmeti veriyoruz. Tesisatçı su firmamızda son teknoloji cihazlar kullanarak servis veriyoruz.

Büyükçekmece mimar sinan su tesisatçı lavabo tıkanıklıklarında size yardımcı olmak açısından günün her saati ve haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Lavabolarımızın içerisine biriken yağlar zaman içerisinde tortullaşma yapıp sertleşerek lavaboların tıkanmasını sağlamaktadır. Öyle bir durum ile karşılaştığınızda atık su gider borunuzdan akıp gidemeyecek olan sular geriye doğru gelecek lavaboların ağızda su birikintisine sebep olacaktır. Tesisatçı firmalar böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda kullanmış oldukları makinaları ile tıkanıklık sorunlarınıza çare almaktadırlar. Kullanılan tıkanıklık açıcı robotlar sayesinde tıkanıklıklar yarım saat gibi kısa zamanlar içerisinde garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca kullanılan Termal kameralara tıkanıklığının açılıp açılmadığı konusunda borularınızın içerisine bakarak göz ile son kez kontrol işlemi yapabilirsiniz.

Büyükçekmece mimar sinan tesisatçı yine aynı şekilde tuvalet tıkanıklıklarında makinalı sistemler ile çalışarak tıkanıklık açma işlemlerinizi kısa süreler içerisinde kolaylıkla yapmaktadırlar. Kullanılan makineler sayesinde eski usul yapılan kırma dökme işlemleri artık yapılmamaktadır. Sizde lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları ile karşı karşıya kaldığınızda makinalı sistem ile çalışan tesisatçılar tercih ederek evlerinizde herhangi bir maddi hasar oluşmasına engelleyebilirsiniz. Tesisatçılar evlerimizde bulunan su kombi ve petek sistemlerindeki sökülmesi takılması bir tamiri işlemlerini yapmaktadırlar. Musluklarınız ile alakalı herhangi bir sorun yaşadığınızda da bu tesisatçıları ile iletişime geçebilirsiniz. Randevu sistemi ile çalışan bir tesisatçı ile zaman sıkıntısı yaşamaz tesisat işlemlerinizi İstediğiniz zamanda yaptırabilirsiniz. Çalışan ve vakit sıkıntısı yaşayanlar için bu önemli bir nokta olmaktadır.

Kombi sisteminizde su kaçağı sorunu yaşıyor iseniz Büyükçekmece mimar sinan tesisatçı iletişime geçebilirim kurumunuzdan bahsedebilirsiniz. Bu tesisatçılar kullanmış oldukları nemölçer cihazlar akustik ses dinleme cihazları ile çok kısa zamanlar içerisinde su kaçağı sorununuzu nokta atışı ile tespit yapmaktadırlar. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra tamir işlemi de yine aynı şekilde makinalı sistemleriyle çok kısa zamanlarda yapılır. Kombi sisteminde bulunan su kaçağı tamir edilemeyecek bir noktada ise bu esnada kullanılan kimyasal sıvılar tamir işleminde Rol oynamaya başlar. Kombi sisteminizde kırılma dökülme işlemi olmasını istemiyorsanız kimyasal sıvıları tercih ederek su kaçağınıza çare bulabilirsiniz. Kullanılan makineli sistem onarım işlemlerinde yüzde 98 e varan başarılar sağlamaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA