Gop Yenidoğan Mahallesi Tesisatçı Su

Gop Yenidoğan Mahallesi tesisatçı su firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Gaziosmanpaşa semtine servisimiz mevcuttur.

Yenidoğan Mahallesi Tesisat Ustaları

Gop Yenidoğan Mahallesi tesisatçı su pis su borusunda kırık tamiri yapan firmadır. Pis su borusunda kaçak varsa mutlaka cihazla görmemiz gerekir. Üst kattan tuvalet suları damlıyor diyerek hemen tadilata gerek yoktur. Eskiden ıslak kısmın kırıldığı ve devam edilerek kaçakların bulunduğunu biliyor musunuz? Biz pis su borusunda su kaçağı tespiti için kanal içine yönelik kamerayla görüntüleme yaparız. Pvc gideri ele alalım bazen bir parça kesilerek yapıştırıcı ürünle kaplama yapılabilir. Pis su borusunu değiştiren firma olarak da sorunu gördükten sonra kesin çözümleri oluşturmaktan yanayız. Gop Yenidoğan Mahallesi tesisatçı su yerden ısıtma tesisatında temizlik yapan servistir. %10-15 ısı tasarrufu sağlasa da biraz geç ısınan sistemlerdir. İçindeki kireç, pas miktarı artacak duruma gelirse daha da geç ısınır hatta odaların belli yerlerinde soğuma olur. Yerden ısıtma tesisatını kırmadan sökmeden temizleyen petek temizliği makinesi solüsyonu bir arada kullanılarak, suyun geçemediği atık maddelere takıldığı alanlardaki bu oluşumları çözeltiye dönüştürür ve basınçlı su makinesi ile çekerek temiz su eklemesi yaparız. Sonuç gerçekten eskisine oranla ısınmayan yerden ısıtma tesisatının daha iyi ısınması şeklinde görünecektir.

Gop Yenidoğan Mahallesi tesisatçı su tıkanmış borudaki atıkları kanalizasyona kırmadan gönderen makine kullanmaktadır. Gider borusunda tıkanıklık açma nasıl yapılır? Gider kanalı altında bazı yer yer boşluklar varsa çökme yapıp, kanalda daralma ve o bölgelerde tıkanıklık oluşturabileceğini biliyor musunuz? Bu ve benzeri pek çok durumu kameralar ile bularak o alana atık delici yay göndeririz. Yay insan gücü ile değil, robot cihaz ile gönderilir ve güç verilmesi ile atıklar parçalanır. Arızalı gider borularını onaran, değiştiren tüm işlemler bu araştırma sonuçlarına göre doğru olarak yapılabilir.

 • Gop Yenidoğan Mahallesi su tesisatçısı
  Gop Yenidoğan Mahallesi tesisatçı su
  Gop Yenidoğan Mahallesi tesisatçı
  Gop Yenidoğan Mahallesi tıkanıklık açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi lavabo açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi tuvalet açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi gider açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi kanal açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi pimaş açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi tıkalı gider açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi su kaçağı tespiti
  Gop Yenidoğan Mahallesi kameralı su kaçağı tespiti
  Gop Yenidoğan Mahallesi su kaçağı bulan tesisatçı
  Gop Yenidoğan Mahallesi su kaçağı bulma
  Gop Yenidoğan Mahallesi petek temizliği
  Gop Yenidoğan Mahallesi petek temizleme
  Gop Yenidoğan Mahallesi kombi petek temizliği
  Gop Yenidoğan Mahallesi kombi petek bakımı
  Gop Yenidoğan Mahallesi kombi bakımı
  Gop Yenidoğan Mahallesi robotla tıkanıklık açma
  Gop Yenidoğan Mahallesi tuvalet açan tesisatçı
  Gop Yenidoğan Mahallesi lavabo açan tesisatçı

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA